В училище контролни, класни се натрупват, а ОСМОКЛАСНИЦИ искат да празнуват

  • 40 952
  • 768
# 120
Присъединявам се към съболезнованията ,ra.
Нека да му е светъл пътя и да се надяваме,че е на по-добро място.
Гушкай децата(въпреки,че са големи),те ще ти помогнат да излезнеш от това състояние.А ти на тях.Заедно ще се справите.
Виж целия пост
# 121
Сбъдната година! Нямам какво повече да добавя.☺🍷
Виж целия пост
# 122
ЧНГ

Тататуни, който го е писал, добре се е изразил. То какво да добавим повече. Дано тази година ни е по - лека и успешна.
Виж целия пост
# 123
Честита Нова година! Желая много здраве на всички, спокойствие и хубави моменти.
Виж целия пост
# 124
Честита Нова година! Да е спорна!
Виж целия пост
# 125
Честита Нова година! Дано всичко лошо да е останало в старата. Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 126
За много години! Да е здрава и по-добра новата 2023!
Виж целия пост
# 127
Честита да е новата 2023! Бъдете здрави и щастливи, успешни и благословени, не толкова сериозни, колкото щури, не толкова взискателни, колкото щедри на емоции и да има с кого да ги споделяте!
Благодаря ви, че сте моето виртуално семейство и в радост и в проблеми! Обичам ви!
Поздрав от нас с щерката
Виж целия пост
# 128
Бъдете живи и здрави, щастливи и добротворни.

Нека всичките Ви дела бъдат увенчани с успех и

носят удовлетворение и радост.

Щастлива Нова Година
Виж целия пост
# 129
Честита Нова година! Живи и здрави да са всички!

Ра, моите съболезнования! 😢
Виж целия пост
# 130
Честита Нова Година! Да бъде добра и щастлива за всички! ❤️
Виж целия пост
# 131
Честита нова година! Да сте здрави и обичани!
Виж целия пост
# 132
Честита Нова година, момичета! Да сте здрави, щастливи, обичани и усмихнати!
Благословени сме с прекрасни деца - умни, добри и сърдечни. Да са ни здрави и щастливи, пък всичко останало ще се нареди! Heart
Виж целия пост
# 133
Мандаринка, снимката е върхът. По - щастлив снежен човек не съм виждала от този. Жалко, че няма сняг. Щеше да падне голяма веселба. Наистина е хубаво това което казваш,от това макар и виртуално семейство, по - хубаво няма. Макар лично някои от нас да не се познаваме, е хубаво, че намираме, подкрепа и разбирателство.

Да имаше поне ледена пързалка. Щях да ида, и по зад... да се пързалям. Диването много искаше да има сняг, но уви и тази зима май няма да го видим.
Виж целия пост
# 134
С всяка изминала година, времето все повече се променя.
По Коледа е лято,по Великден зима.

Набора не е отворил нищо,не е пипнал даже учебник през ваканцията.
А школото така го нашариха през ваканцията,от изминали писмени и класни.
Утре го натискам яко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия