В училище контролни, класни се натрупват, а ОСМОКЛАСНИЦИ искат да празнуват

  • 40 952
  • 768
# 105
Ра, съболезнования! Да е лек и светъл пътят му!
Виж целия пост
# 106
Съболезнования, Ра!
На вас с децата - сила!
Виж целия пост
# 107
Светъл път на душата му!
Искрени съболезнования, Ра!
Виж целия пост
# 108
Ра, съболезнования Sad Да е светъл пътя му!
Виж целия пост
# 109
Ра, искрени съболезнования! Да му е светло на душата! Прегръщам те! Тук сме ако имаш нужда.
Виж целия пост
# 110
Ра, съболезнования! Светъл и лек път за душата! Тук сме, за подкрепа и кураж!
Виж целия пост
# 111
Благодаря ви. Усещам се като празна черупка, с тонус на медуза.
Виж целия пост
# 112
Ра, сила и кураж от сърце желая. Искрени съболезнования. Прегръщам те силно и теб и децата.
Виж целия пост
# 113
ra, много съжалявам за загубата Ви! Светъл път на душата му!  Най-искрени съболезнования! Огромна прегръдка за теб и децата!
Виж целия пост
# 114
ra2, съболезнования… 😢
 Ако има нужда от някаква помощ, пиши.
Виж целия пост
# 115
Съболезнования, Ра! Flowers Rose
Да е светло на душата му, кураж на вас!
Загубата ви е голяма, но утехата е, че поне мъката му е свършила.
Виж целия пост
# 116
Ради, моите най искрени съболезнования. Светъл да му е пътя. Прегръщам ви. Бъдете силни, ако имаш нужда от нещо, само кажи, кой с каквото може ще помага. HugHugHug
Виж целия пост
# 117
Съболезнования за загубата ви, Ра! Сили и кураж заради децата!
Виж целия пост
# 118
Съболезнования, Ра!
Мир на душата му!
Сила и кураж за теб и децата!
Виж целия пост
# 119
Божеее,Ra!Съболезнования и кураж!
Думите в този момент сигурно тежат и болят,но ако имате нужда от нещо,насреща съм.Гуш..душички😥
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия