В училище контролни, класни се натрупват, а ОСМОКЛАСНИЦИ искат да празнуват

  • 40 952
  • 768
# 90
Ра, 🌹🌹
🥺
Виж целия пост
# 91
Ра, съболезнования! Прегръдки!
Виж целия пост
# 92
И от мен съболезнования Ра Sad
Виж целия пост
# 93
Съболезнования! Огромна мъка!
Виж целия пост
# 94
Съболезнования, Ra! Да е светло на душата на съпруга ти!
Виж целия пост
# 95
Божичко, Ра! Съболезнования! Sad
Много сила на теб и децата. Моля те, не се колебай да кажеш, ако можем да помогнем с нещо.
Виж целия пост
# 96
Моите съболезнования, Ра!
Виж целия пост
# 97
Ра, съболезнования, дано да е светло на душата му, на вас желая сили да се справите с мъката и загубата 🌹🌹
Виж целия пост
# 98
Ра, моите най-искрени съболезнования. Да е светло на душата му.
Тежко е. Желая ви сили. Прегръщам ви.
Виж целия пост
# 99
О, Ра, съболезнования на теб и на децата! Да е светъл полетът му, измъчи се душата  Cry Голямо изпитание за семейството, желая ви сили и кураж, за да продължите напред! Прегръдки!
Виж целия пост
# 100
Ра, съболезнования. Не знам какво да кажа. Много сили ви желая.
Виж целия пост
# 101
ra искрени съболезнования! Светъл път на душата му! Сили и кураж на цялото семейство! Ние сме тук и сме готови винаги да те изслушаме, подкрепим и помогнем с каквото можем. Скърбим с вас... 🖤
Виж целия пост
# 102
Ра, съболезнования! Сили и кураж за теб и децата!
Виж целия пост
# 103
ra много, много съжалявам.....
Сила на теб и децата ти да се справите с тази мъка.......
Нека му е леко и светло....
Боже, каква мъка.......
Прегръдка.....
Виж целия пост
# 104
Съболезнования, ra. Нека е светло на душата му. На вас много сили да преживеете огромната загуба Disappointed Relieved
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия