Какъв крем за лице използвате? – 23

  • 103 223
  • 737
# 285
От няколко седмици ползвам този крем на локситан и много ми допада за по-студения период.Сега кожата ми е комбинирана, лятото мазна.Крема го използвам за дневен,попива бързо,хидратира много добре.Усещам кожата напомпана,без да утежнява и омазнява.И не на последно място ,миризмата на карите ми е любима.
Виж целия пост
# 286
Катерица, каква ти е кожата и на каква възраст си?
Виж целия пост
# 287
Този е за суха и чувствителна кожа ,нали?
Аз използвам за чувствителна и  мазна кожа. Откакто го използвам лицето ми вече не реагира със зачервяване на всяко едно нещо.
https://remedium.bg/avene-hydrance-hidratirashta-emulsia-za-chuv … a-h40-ml-140300/p
Виж целия пост
# 288
Това кремче изглежда хубаво.
И в момента са на -20% в Софармаси.
Може да взема да пробвам.
И без това кремовете при мен не се застояват дълго.
Виж целия пост
# 289
Това кремче изглежда хубаво.
И в момента са на -20% в Софармаси.
Може да взема да пробвам.
И без това кремовете при мен не се застояват дълго.
От този крем се ползва малко количество. Разнася се много лесно ,попива бързо. Ползвам 3-та опаковка.
Виж целия пост
# 290
Хидратиращите кремове на Авен са абсолютна класика в ценовия си клас, много добре познати и приети от българските жени. Имат и формула с УВ защита, пак в двата варианта лека и богата текстура. Години наред съм ги ползвала.
Виж целия пост
# 291
mavina1380 ,Да, за суха и чувствителна, води се хидратиращ. На мен ми пасва идеално. И ароматът му ми харесва. Избрах го, защото тук в темата беше спомената марката и го имаше в аптеката. Общо- взето, "със стрелба в тавана". Не знаех, че е класика за българските жени😊
sharpy,
Скрит текст:
нормална, към суха, на 49. Но моята кожа не е тормозена през годините с гримове, мацотения, процедури....Реално с кремове започнах " редовно" да се мажа ( при това не всеки ден) в последните 5-6 години. Преди това мнооого рядко да съм слагала крем на лицето си.Също, никога не съм пушила, не ям месо от десетилетия, стремя се да се наспивам и да водя до колкото ми е възможно, природосъобразен начин на живот.
Виж целия пост
# 292
Някакви отзиви за този продукт? Със суха и чувствителна кожа съм.

Виж целия пост
# 293
Хидратиращите кремове на Авен са абсолютна класика в ценовия си клас, много добре познати и приети от българските жени. Имат и формула с УВ защита, пак в двата варианта лека и богата текстура. Години наред съм ги ползвала.
Avène ми е любима козметика.
Използвам измивания им гел за лице хидратиращият.
Използвала съм и за мазна кожа ,не пресушават ,хидратират и измиват чудесно.
Ползвам в момента и тяхна слънцезащита ,която се измива чудесно също с въпросните измивни гелове.
Термалната им вода я имам заредена допълнително винаги.
След измиване и подсушаване на лицето използвам термалната им вода и не ползвам тоник за лице.
Състава на продуктите им също е изчистен.
Виж целия пост
# 294
Някакви отзиви за този продукт? Със суха и чувствителна кожа съм.


Много съм доволна, 4-та опаковка се купува у нас, действа ми по-добре от множество по-скъпи кремове, приятелят ми също го ползва отдавна. Досега съм го ползвала инцидентно, повечето ги ползваше той, сега си купих и за мен и сложих 3-4 пъти и той веднага ме попита с какво се мажа, че кожата ми била станала много хубава Flushed. Това при положение, че още се боря с някаква явно алергична реакция към Neutrogena (вече на трети техен продукт реагирам така) и каквото и да намажех, ставаше само по-зле. Сега мажа този тоник и кожата ми е по-еластична само от около седмица употреба...
Виж целия пост
# 295
Цената никога не ми е била определящ фактор. Около сватбата си навремето си бях взела крем Виши, "за да съм хубава".  Sunglasses
И ме защипа, кожата ми се зачерви, явно алергична реакция.
Повече Виши никога не купих.
Виж целия пост
# 296
[quote author=Tiger_shadow link=topic=1510322.msg46030882#msg46030882 date=1676805


Много благодаря! А с какъв тип кожа сте точно?
Много съм доволна, 4-та опаковка се купува у нас, действа ми по-добре от множество по-скъпи кремове, приятелят ми също го ползва отдавна. Досега съм го ползвала инцидентно, повечето ги ползваше той, сега си купих и за мен и сложих 3-4 пъти и той веднага ме попита с какво се мажа, че кожата ми била станала много хубава Flushed. Това при положение, че още се боря с някаква явно алергична реакция към Neutrogena (вече на трети техен продукт реагирам така) и каквото и да намажех, ставаше само по-зле. Сега мажа този тоник и кожата ми е по-еластична само от около седмица употреба...
Виж целия пост
# 297
Ами, нормална ми е кожата - нито се изсушава, нито се омазнява особено, най-добре ми действат хидратиращи продукти, всичко по-мазно и по-тежко, което съм опитвала, не се поема от кожата, а след това ми стават пъпки от мазни кремове...
Виж целия пост
# 298
Имате ли мнение за кремовете на Дева maturel? Взех си дневния и нощния, но още не съм ги отворила, че имам други налични.
Виж целия пост
# 299


Днес си взех този крем, беше и с 30 % намаление
Имах мостра и ми хареса, абсорбира се веднага и не оставя мазен филм, има и ниацинамид и Хил. Киселина
Мога ли сутрин да го съчетавам със серума ми Вит. С?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия