Какъв крем за лице използвате? – 23

  • 103 221
  • 737
# 315
Бустера на Виши много го харесвам, изпозлвам го през лятото, също с чувствителна, но мазна кожа. Даже си го държа в хладилник през лятото за по-добър охлаждащщ ефект.  За суха не знам дали ще е достатъчен.
Виж целия пост
# 316
За мен бустерът на Виши е едно голямо НЕ.
Буквално го изхвърлих - лепне, набира се под другите продукти, изобщо много прехвален за мен.
Виж целия пост
# 317
И аз съм на мнение, че за суха кожа не са достатъчни тези 2 продукта. Вземете тестери от аптеките.
Моята кожа е смесена и бустерът ми е достатъчен, особено в по-топлите месеци, не ми лепне.
Кремът мисля, че го има и за суха кожа.
Виж целия пост
# 318
Между Виши и Авен ,категорично за Авен.
Използвала съм продукти и на Виши и не мисля ,че си заслужават повечето продукти високата цена.
Бустера не е нищо особено ,можете да си купите много по-добър серум за по-малка сума.
Авен е с по-изчистен състав.
Лично мнение ,но е в пъти по-добра козметика от Виши.
Ако се двоумиш между марки по-добре се ориентирай към Авен ,Bioderma ,La Roche-Posay.
Но и моят съвет е първо да си вземеш мостри ,защото Ла Рош е страхотна марка ,но аз съм алергична към нея.
Така ще разбереш от коя марка кои продукти ти допадат най-много.
Виж целия пост
# 319
От миналата година открих българска козметика на Bioline, ползвам продуктите им и съм много доволна.
Имат и професионална козметика, видях я при моята козметичка, много се изненадах.
По принцип не ползвам много козметика, но с възрастта Rolling Eyes реших да си обърна повечко внимание.
Имат продукти както за суха кожа, предполагам по мазнички, така и за нормална- леки и бързо попиващи, каквито ползвам.
Ако някой се интересува, мога да споделя кои са Simple Smile
Виж целия пост
# 320
Относно мострите: не знам защо не дават, вчера обиколих 3 аптеки и ми казаха, че не им оставяли мостри от тези марки. На въпроса как мога да тествам дали няма да направя алергия към даден продукт, крем който струва повече от 40лв, ми отговори едната аптекарка, че за нова година даже не са им оставяли химикалки а аз съм искала мостри Sad. Днам, че авен до края на месеца с -20% и за това искам от вас мнения между виши и авен какво ви харесва по-вече, знам и че е индивидуално но все пак ….
Благодаря много за бързите отговори
Виж целия пост
# 321
Относно мострите: не знам защо не дават, вчера обиколих 3 аптеки и ми казаха, че не им оставяли мостри от тези марки. На въпроса как мога да тествам дали няма да направя алергия към даден продукт, крем който струва повече от 40лв, ми отговори едната аптекарка, че за нова година даже не са им оставяли химикалки а аз съм искала мостри Sad. Днам, че авен до края на месеца с -20% и за това искам от вас мнения между виши и авен какво ви харесва по-вече, знам и че е индивидуално но все пак ….
Благодаря много за бързите отговори
Съвет ,който мога да дам е когато си купуваш от онлайн аптека (например Ремедиум ,Гален ,Аптеки Запад) ,особено последните две винаги изпращат мостри на Виши ,Ла Рош ,Биотрейд.
Ако сумата е над 80 лв. ,винаги съм получавала мостри.
Дори последният път когато купувах от аптеки Гален ми изпратиха цяла кутия с мостри на Виши.
Другият вариант е когато поръчваш нещо да изпратиш имейл и да помолиш за мостри.
Наистина във физическите аптеки е трудно с мострите.
И аз съм обикаляла да моля и освен едни мостри на Uriage и Биотрейд други нямаха.
А до колкото знам мостри се оставят от представителите доволно.
Виж целия пост
# 322
Оставят мостри. Просто аптекарите ги ползват вместо да ги раздават. В Дъглас някои консултанти също си правят оглушки. Директно им казвам, че имам интерес към даден продукт, но искам да тествам за алергия и като консистенция дали е подходящ за мен и без мостра не съм склонна да го купя.
Виж целия пост
# 323
Благодаря за съвета, Изобщо не бях се сетила че могат да ми изпратят мостри от онлайн аптеки. Но тази сума от 80лв. само за козметика ли трябва да е или може и шампоани и т.н.
Виж целия пост
# 324
Благодаря за съвета, Изобщо не бях се сетила че могат да ми изпратят мостри от онлайн аптеки. Но тази сума от 80лв. само за козметика ли трябва да е или може и шампоани и т.н.
За всичко!
Шампоани ,влажни кърпи ,козметика ,добавки.
Вчера пак направих поръчка на аптека Гален. За първи път тази година поръчвам ,ще видим какви мостри ще пратят.
Когато пристигне поръчката ако са ми изпратили мостри ,ще заснема какво са ми изпратили.
Ако и други момичета поръчват на онлайн аптеки ,могат да споделят кои аптеки изпращат мостри.
Ще бъде полезно за всички.
Виж целия пост
# 325
Не дават мостри, пък ги продават
В Продавалника даже имало обяви за мострички на скъпи марки!?
От къде са?
Виж целия пост
# 326
На мен мостри  и Софармаси са ми пращали, 36.6 също, освен споменатите по-горе аптеки.
Виж целия пост
# 327
Не дават мостри, пък ги продават
В Продавалника даже имало обяви за мострички на скъпи марки!?
От къде са?
Мой съсед е охрана в бюти магазин, преди работеше същото в аптека. Винаги има мостри от почти всичко - козметика, парфюми Wink
Така че не се чудете откъде са. Не виждам смисъл да правя поръчка на определена стойност, за да се сдобия с мостра на друг продукт - това е абсурдно. Просто моля любезно за такава. Е, ако толкова не искат да ми дадат, тяхна воля, ще си купя продукта от друго място.
Виж целия пост
# 328
aya_2012,
 също съм твърдо за Авен, който го открих буквално преди дни.
На Виши реагирах навремето след един хидратиращ крем със зачервена и раздразнена кожа.
Ако успееш, пробвай първо с мостра, за да прецениш за твоята кожа коя марка е по- добрият вариант.
Виж целия пост
# 329
Аз имам кремът, но rich формулата и много ми хареса, кожата ми е много суха и ми попива хубаво, сякаш го изяжда, става мека и много приятна на допир, без да се усеща, че съм се мазала.
И го дават с 97% натурални съставки. Не знам дали Авен е с по-добър състав. И тяхна козметика ползвам, но точно крем за лице не съм пробвала.


Може ли отзиви за тези два продукта
От няколко месеца им се чудя, със супер чувствителна и суха кожа съм.
Не мога да реша дали един от тези или на авен за чувствителна и суха кожа да взема, който крем обсъждахте като хубав последните страници
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия