Какъв крем за лице използвате? – 23

  • 103 214
  • 737
# 345
mavina1380 благодаря за линковете на кремовете, на авен наистина имаше един на много изгодна цена.
Виж целия пост
# 346
mavina1380 благодаря за линковете на кремовете, на авен наистина имаше един на много изгодна цена.
Моля ,пак заповядай! 😊
Виж целия пост
# 347
Здравейте,
Търся си крем с висока слънцезащита (50 SPF).
Днес бях в една аптека и ме изненадаха с изказването, че само Biotrade имат такъв.
Конкретно него ползвах това лято и не останах доволна.
Имате ли предложение за друг?
Виж целия пост
# 348
От миналата година открих българска козметика на Bioline, ползвам продуктите им и съм много доволна.
Имат и професионална козметика, видях я при моята козметичка, много се изненадах.
По принцип не ползвам много козметика, но с възрастта Rolling Eyes реших да си обърна повечко внимание.
Имат продукти както за суха кожа, предполагам по мазнички, така и за нормална- леки и бързо попиващи, каквито ползвам.
Ако някой се интересува, мога да споделя кои са Simple Smile
Козметиката в Биолайн всъщност е масмаркета на Colagena-България. https://www.collagenapro.com/

Тях сте видели при козметичката. Е това вече е козметика с работещи формули и активи в достатъчно количество. Разпитайте я следващия път. Формулите за млада кожа не се различават много по цени от масмаркета.
Виж целия пост
# 349
Здравейте,
Търся си крем с висока слънцезащита (50 SPF).
Днес бях в една аптека и ме изненадаха с изказването, че само Biotrade имат такъв.
Конкретно него ползвах това лято и не останах доволна.
Имате ли предложение за друг?
Не знам какъв точно крем ти трябва, ама в Борино, примерно излизат 500 продукта с фактор 30-50 и 50+
Разгледай си... Може да ти дойде идея
Виж целия пост
# 350
Аз от Glow серията с 50 + фактор на Биотрейд съм доволна
Скоро го купих
На Апавита също са хубави
Виж целия пост
# 351
Eucerin имат с фактор 50+ , също Avene, La Roche Posay, корейските брандове, изборът е огромен.
В момента ползвам и съм доволна от първия.
Виж целия пост
# 352
Eucerin имат с фактор 50+ , също Avene, La Roche Posay, корейските брандове, изборът е огромен.
В момента ползвам и съм доволна от първия.
А този на Eucerin ,който ползвате матиращ ли е?
И за каква кожа е?
Виж целия пост
# 353
Eucerin имат с фактор 50+ , също Avene, La Roche Posay, корейските брандове, изборът е огромен.
В момента ползвам и съм доволна от първия.
А този на Eucerin ,който ползвате матиращ ли е?
И за каква кожа е?

Би трябвало да е за мазна кожа. Аз не лъщя от него и не го усещам тежък, но не го намирам за матиращ.
Скрит текст:

Виж целия пост
# 354
И аз много харесвам този на Юсерин. Не октавя бял филм и добре матира при мен.
Обаче изчезна от търговската мрежа, по сайтовете намирам само оцветен такъв. На място в аптека също не съм го виждала. Дано не го спират от производство.
Виж целия пост
# 355
Аз за мазна кожа много харесвам корейските слънцезащити на Skin 1004, в ДМ ги има, има за всякаква кожа. И чудесна основа за грим ми е.
Виж целия пост
# 356
С комбинирана и чувствителна кожа, склонна към образуване на комедони съм и от половин година използвам Clinique Moisture Surge 100H. Понася ми страхотно и ми се отразява добре. Нямам никакви забележки към него, а единствения минус е, че свършва много бързо.
На моменти обаче мисля, че ми е нужно нещо повече за хидратация, особено във вечерната рутина, но ме е страх от запушване на порите.
От доста време заглеждам Hydrance и Cleanance сериите на Aven.
Честно казано измазах доста мед.кремове от сериите за борба с акне и комедони, като някои бяха леко агресивни към кожната бариера и не дадоха кой знае какви резултати. При опростяване на рутината ми и фокус върху хидратацията, започнах да се отървам както от комедони, така и от зачервявания и прекалено омазняване.
Мислите ли, че споменатия по-горе крем на Авен е подходящ и кой вид да взема? Виждам, че се предлага в няколко варианта и се колебая между различните формули.
Виж целия пост
# 357
Аз също се чудя дали да не тествам някой на Авен, но споделяла съм тук и пак ще кажа - с чувствитлена, мазна, склонна към акне кожа  съм и кремът на A’pieu Madecassoide 2x е разкошен за нея. Позлвам само вечер, много добре успокоява, хидратира и омекотява.
Виж целия пост
# 358
Използвам вече трети път Авен за мазна кожа, тъй като моята е склонна към омазняване, особено при определени комбинации на продукти. Не я матира (поне моята), а стои сияйна и хидратирана. Ефект, който на мен повече ми допада от мат. Както и наскоро взех на skin1004 от ДМ, тази ми матира кожата и също ми допада, особено ако преди това съм нанесла вит. Ц.
Виж целия пост
# 359
Използвам вече трети път Авен за мазна кожа, тъй като моята е склонна към омазняване, особено при определени комбинации на продукти. Не я матира (поне моята), а стои сияйна и хидратирана. Ефект, който на мен повече ми допада от мат. Както и наскоро взех на skin1004 от ДМ, тази ми матира кожата и също ми допада, особено ако преди това съм нанесла вит. Ц.
Кой точно продукт на skin1004 ползвате?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия