Зъболекар за бондинг - София

  • 45 742
  • 269
# 195
Това само на горна челюст?
Виж целия пост
# 196
Да.
Виж целия пост
# 197
Каква е цената при д-р Стамулис за 10 зъба?
Ако някой знае актуална цена при д-р Рангочев моля да сподели🙂
Виж целия пост
# 198
Казаха, че е по 350 на зъб, значи 3500 лв., ако правилно съм разбрала, аз не съм ходила.
Виж целия пост
# 199
Казаха, че е по 350 на зъб, значи 3500 лв., ако правилно съм разбрала, аз не съм ходила.
При Стамулис или при Рангочев е тази цена?
Виж целия пост
# 200
Аз не съм ходила, една потребителка по-горе май писа за Стамулис и то преди 1 м.
Виж целия пост
# 201
Аз искам нещо такова като резултат.
При мен ще е необходимо да се направят 10 горни зъба и 10 долни зъба.
Скрит текст:
Скрит текст:
Ако така са ти подредени горните зъби и тук-таме имат дефекти, пломби, изтрити шийки и т.н., може и да се доближиш. За такъв невероятен ефект само циркониеви коронки.
Ще ви препоръчам зъболекар за бондинг в София.
Виж целия пост
# 202
Аз искам нещо такова като резултат.
При мен ще е необходимо да се направят 10 горни зъба и 10 долни зъба.
Скрит текст:
Скрит текст:
Ако така са ти подредени горните зъби и тук-таме имат дефекти, пломби, изтрити шийки и т.н., може и да се доближиш. За такъв невероятен ефект само циркониеви коронки.
Ще ви препоръчам зъболекар за бондинг в София.
    Направо се ужасявам като видя такива грозно бели матови зъби в стил Благо Джизъса или Даниела от Ергенът. Споделям какво за мен е красиво. Чужденец е колегата, не го търсете у нас    Естествени, нормални, не бели като тоалетна чиния и крещящи, че са правени.
Виж целия пост
# 203
Сега такива са модерни. Вече не мога да го слушам това сравнение с тоалетната чиния.
С дъвки Орбит е по-приятно.
Виж целия пост
# 204
Сега такива са модерни. Вече не мога да го слушам това сравнение с тоалетната чиния.
С дъвки Орбит е по-приятно.
Пазарна икономика, търсене и предлагане. За мен е важно, ако някой иска хубави зъби, да види за какво да гледа. Ако иска зъби като на Даниела или като на Благо Джизъса, може да ги получи на много места.
Виж целия пост
# 205
Аз искам нещо такова като резултат.
При мен ще е необходимо да се направят 10 горни зъба и 10 долни зъба.
Скрит текст:
Скрит текст:
Ако така са ти подредени горните зъби и тук-таме имат дефекти, пломби, изтрити шийки и т.н., може и да се доближиш. За такъв невероятен ефект само циркониеви коронки.
Ще ви препоръчам зъболекар за бондинг в София.
    Направо се ужасявам като видя такива грозно бели матови зъби в стил Благо Джизъса или Даниела от Ергенът. Споделям какво за мен е красиво. Чужденец е колегата, не го търсете у нас    Естествени, нормални, не бели като тоалетна чиния и крещящи, че са правени.
как се казва, или кой  номер е цветът на зъбите на  Даниела  и кой е на снимката - дело на колегата ти чужденец?
Виж целия пост
# 206
Зъбите на Даниела са цвят WC, това е шега в зъболекарските среди, реално е нещо като А0. Това , което прави Виктор Шербаков, руския колега, макар да работя предимно естетична стоматология, не мога точно да го обясня-знам, че прави прозрачност, боички и eдно нещо , наречено deep fake optics. До колкото чух взема по 2000 долара на зъб.
Виж целия пост
# 207
Здравейте,
Искам да попитам с бондинга има ли ли сте проблеми с напасване на цвета?
Виждам някакви минимални разлики в цвета на зъбите, което не ми допада и трябва да отида да ми коригират цвета на 3 зъба…
Питаха ме ако искам да са толкова еднакви защо не съм направила фасети???
Аз ако знаех, че ще играем на тото може би щях.
И като цяло може ли да се избира цвят? До колкото чух съм Б1, но може би след време ще искам 1-2 нюанса по-бели.
Виж целия пост
# 208
Доколкото знам зависи от цвета на зъбите ти, ако не могат да ти направят искания цвят, прибягва се до вътрешно  избелване на зъбите. Докато с фасети, можеш да си направиш, който си искаш цвят.
Виж целия пост
# 209
На колко зъба правите бондинг? По-добре ги направете като цвета на съседните.
След време цветът на фотополимера ще се промени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия