АВГУСТинска мама сърчице ще чуе скоро от екрана

  • 11 281
  • 270
# 195
ЧЕСТИТА КОЛЕДА И ОТ МЕН  Hug   Grinning 
Виж целия пост
# 196
     santa2   ЧЕСТИТА КОЛЕДА,
БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ
    love001
:
Виж целия пост
# 197
ВЕСЕЛА КОЛЕДА МАМЕНЦА С КОРЕМЧЕТА!!!!! ПОЖЕЛАВАМ НА ВСЯКА ЕДНА ОТ НАС ПРЕКРАСНИ ЕМОЦИИ ПО ПРАЗНИЦИТЕ И ПО-ЕДНО, А ЗА НЯКОИ И ПО ДВЕ ХУБАВКИ И МНОГО ЗДРАВИ БЕБЕНЦА ПРЕЗ АВГУСТ! [color=magenta][/color]
Виж целия пост
# 198
Честита Коледа и от мен Simple Smile Пожелавам ви лека и безпроблемна бременност и накрая здрави  бебчета Simple Smile Много положителни емоции по - празниците Simple Smile
Виж целия пост
# 199
Честита Коледа, желая на всички много здраве и обич и топлина!!!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 200
              Честито Рождество Христово!
Пожелавам ви здраве,любов и сбъдване на най-съкровенните ви мечти!Да бъдем по-добри! Heart Eyes
Виж целия пост
# 201
Весела Коледа на всички!

Желая на всички от сърце много здраве най-вече, безмерно щастие, любов и късмет във всичко. Много да ви слушат коремчетата по новогодишните празници, за изкараме всички весели мигове.

Много усмивки  Hug
Виж целия пост
# 202
ЧЕСТИТА КОЛЕДА и от мен  Hug
Виж целия пост
# 203
Добро утро момичета  Hug!!!!
Дано сте си прекарали добре на Коледа и да сте получили мнооого хубави подаръци!!!!Аз нямам търпение да стане утре и да ида при докито да видим бебчето  Grinning...Дано всичко е наред  Praynig! При мен сутрешното гадене се появи  Sick, за сега е поносимо но расте с всеки изминал ден  Rolling Eyes...Дано да изчезне  Praynig!!!
Весел и без  Sick ден на всички!!   bouquet  bouquet  bouquet
И‌ честит имен ден на именниците   bouquet,аз май Стефчовци не познавам  newsm78..
Виж целия пост
# 204
Честито на именниците и от мен  Hug

При мен започнаха болките като миналата бременност  Sad Засега няма гадене, дано и да не се появи  Whistling При нас почти всички роднини се оказаха в потрес от новината  hahaha
Виж целия пост
# 205
Ivy радвай се че нямаш гадене, аз съм просто възмутена #2gunfire , не вярвах че е толкова гадно  ooooh!..А защо в потрес? Не се ли зарадваха? Моите от ентусиазъм даже ме дразнят  #Cussing out..Ама мене на последак всичко ме дразни  Blush  Blush  Blush..
Виж целия пост
# 206
Миналия път ми се гадеше, но поне не повръщах, очаквам включване...иначе само сестра ми и прабабите се зарадваха  Mr. Green Пак не е малко, а и важното е, че ние сме щастливи и си го чакаме бебчето  Hug За дразненето и мен всичко ме дразни, но скоро ще отмине, трябва само малко търпение...Сестра ми е с две момчета и поне знам че нищо няма да ми е необходимо да пазарувам за малчо освен едно матраче  Wink

Я ми кажете тези които сте вече с 1 как мислите да преустроите нещата за второто. Нашата кака е окупирала спалнята ни...спеше в нашата стая от новородена, а сега спи повече и по-спокойно като не сме при нея и ние се изселихме в хола  ooooh! Напролет мисля да направим вече детската стая, но се чудя как...Скринчето не ми стига само за нейните дрехи, а сега с второто съвсем...трябва ми гардеробче, а от друга страна ми се искаше да купя цяла детска стая като израстат кошарите си  Thinking Дайте малко идеи  Praynig
Виж целия пост
# 207
Дано се размине скоро това с дразненето верно, че наистина ще скъсам нервите на милото  Rolling Eyes  Embarassed...Що се отнася за преустройствата, и аз се чудя къде ще го подреждаме малкият човек  newsm78, при положение, че живеем в 50 квадрата...Трябва да търсим ново местенце май..
Виж целия пост
# 208
Честита Коледа и от мен  Hug
Аз чак днес се включвам, чувствам се ужастно-проклетото гадене не спира нито за миг  #Cussing out Все съм чувала за гадене, ама такова чудо-по цял ден, направо нямам думи  #2gunfire Сама себе си не мога да понасям вече  #2gunfire И поне да повръщах, мисля че сигурно би ми олеквало  Sick
Ivy, за съвет може би е добре мамите с по-малки дечица от моето да се включат. Моят син си има детска стая, направихме и още едно подвижно легло, но така или иначе живот и здраве другото ще е при нас на първо време.
Виж целия пост
# 209
Беличка тесничко ще ви е  Rolling Eyes Дано намерите нещо подходящо  Praynig
Ментина значи ще си имате две легълца в детската и една кошарка при вас...правилно ли съм разбрала  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия