АВГУСТинска мама сърчице ще чуе скоро от екрана

  • 11 278
  • 270
# 60
И с предната бременност, и сега секса е мираж. Просто след мисед-а от първата ми бременност не смееме да правим.
Виж целия пост
# 61
Мегита, не е това, но пък си е полезна инфорвачия.   bouquet сайтът беше на английски - пишеш името на лекарството и ти показва до каква степен е вредно за бременни. незнам защо съм останала с впечатлението, че ти го даваше тоя линк в искам бебе  newsm78 може и да греша  Embarassed
Виж целия пост
# 62
момичета предлагам страницата която Херка я пусна да го поставим при полезна информация...

 Херич не съм го пуснала аз миличка дори не съм забелязала, че е имало такъв сайт  newsm78 ooooh!
Виж целия пост
# 63
извинявай тогава, че те насадих така  ooooh! Embarassed
Виж целия пост
# 64
Здравъте милички, много се радвам, че сме станали толкова много. Аз не съм писала, защото в петък се наложи да отстана в болниц, заради пневмонията. За съжаление се наложи венозен антибиотик, защото бях много зле. Другата седмица ще отида на гинеколог да видим какво ще каже, дали ще има проблеми след лекарствата, а и да видим дали има сърчице, защото миналата седмица беше само точица. Понеже проверявах за антибиотика, който пих, адреса на сайта за лекарствата е http://www.safefetus.com/
Виж целия пост
# 65
Здравъте милички, много се радвам, че сме станали толкова много. Аз не съм писала, защото в петък се наложи да отстана в болниц, заради пневмонията. За съжаление се наложи венозен антибиотик, защото бях много зле. Другата седмица ще отида на гинеколог да видим какво ще каже, дали ще има проблеми след лекарствата, а и да видим дали има сърчице, защото миналата седмица беше само точица. Понеже проверявах за антибиотика, който пих, адреса на сайта за лекарствата е http://www.safefetus.com/


 Йееееееее Гери страхотна сиииии  newsm44 newsm51 ей това вече е за първата страница  Hug

 ще стискаме палци да е наред всичко с бебо...  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 66
точно този е   bouquet  bouquet  bouquet
дано всичко да е наред при теб, Гери  Praynig пази се  Hug
Виж целия пост
# 67
Този сайт сериозно ме притесни.
Виж целия пост
# 68
Този сайт сериозно ме притесни.

 защо миличка какво е станало  Confused
Виж целия пост
# 69
А, момичета, какво е положението с кремовете за лице, маските за коси...Нали не е опасно  newsm78..въпреки че знам че кожата попива всичко и отива в кръвта  Confused..
Виж целия пост
# 70
А, момичета, какво е положението с кремовете за лице, маските за коси...Нали не е опасно  newsm78..въпреки че знам че кожата попива всичко и отива в кръвта  Confused..

 лелееее ама и с тях ли не може.... аз без крем и маска не мога  Cry

 момичета не ми се смейте ама си снимах коремчето  Mr. Green натъпках се с пица и ако знаете какво тумбаче направих  Mr. Green
Виж целия пост
# 71
beli4ka   и аз малко се притеснявам за тези килограми...защото съм 48......но ще трябва да хапваме повечко и всичко ще е наред надявам се  Praynig 
Виж целия пост
# 72
Аз спрях цигарите и понапълних "гащите" и аз бях 48 сега съм 52,но съм 170см...Не мисля че съм твърде слаба но майка ми все се тревожи  ooooh!..А и като гледам коремчето..май няма да си остана а дълго 52  Party..А ти щом си 48 яж наистина повечко, но не се тревожи всичко ще е наред! Peace
Виж целия пост
# 73
здравейте, опитах се да наваксам но забравих какво щях да пиша,
за килограмите сега стартирам от 61, предишната бях 51, доста голяма разлика, дано този път не кача толкова много
изчезвам че милото ме вика
лека вечер
Виж целия пост
# 74
Здравейте Валката и Хари Simple Smile Лека бременност!

Беличка първия път забременях на 41,5 кг и качих 16,5 кг. Сега съм 41 ... това колко си слаб няма никакво значение, нито пък трябва да се тъпчеш...просто хапваш колкото ти се хапва...малко повече от преди в никакъв случай двойно...честно казано нито съм се ограничавала, нито съм преяждала...Добре ще сте  Hug Аз почнах да качвам от самото начало и още втория месец нищо от старите дрехи не ми ставаше...за първи път ми направиха място на една опашка в края на втория месец  hahaha А да аз съм 156  Whistling

Жужка споко, при мен още и това не се вижда...аз трябва да изчакам до 9ти януари и ми се струва, че е след 100 години...ще видиш че всичко е наред!

На мен ми се спи, боли ме главата, кисела съм за целия свят...гърдите ми май започнаха да се постягват от единия край, ама може и да е въобръжение последното  Joy

Мегита
честито и систъра днес е с две шестици, дипломира се  Hug

Нали лайката била противопоказна  newsm78

Гери дано всичко е ок!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия