АВГУСТинска мама сърчице ще чуе скоро от екрана

  • 11 278
  • 270
# 75
Добро утро, мами,
опитах се да намеря стрепсилса в този сайт, но не успях. Бях чела, че една бременна мама го взимаше и си позволих..а и аптекарката не беше хич наясно !  #Cussing out

Хубав четвъртък ви желая, аз влизам в банята   bath  bath1 newsm37
Виж целия пост
# 76
Добро утро и от мен, мами
Аз за съжаление се събудих в 5:00 със страшно главоболие Cry което продължава и до сега Confused страх ме е да пия нещо за това си трайкам.
Да кажа че овладях положението с прилошаването, хапвам няколко маслинки и ми минава.
За килата не зная какво да ви кажа защото от седмица насам вечер съм 55, 500кг. а сутрин 53,200 кг.  Rolling Eyes /може би се дължи на това че пия много вода през деня а нощем през повечето време съм в тоалетната  Blush /
Желая ви и аз, един лек и успешен ден   bouquet
Виж целия пост
# 77
добро утро и от мен  Simple Smile
за кремовете - знам , че антицулулитните не трябва да се ползват, защото съдържат много кофеин. също на повечето от маслата на икаров пише да не се ползват при бременност.
Ivy , честито дипломиране на сестра ти   bouquet
и аз нещо не мога да спя тези дни. събуждам се вечер по никое време и се въртя.  ooooh! и през деня съм парцал  Blush нош-пато като че ли ми облекчава малко болките , но колко врече чоже да се пие?
Виж целия пост
# 78
Само дето се обърках за термина-казаха ми 20.07, а в същото време съм в 7г.с.[/b] newsm78

Спокойно, мила, нали и аз съм така - по сметки трябва да съм в 8-ма седмица, но по размери на бебчо съм в 5-6г.с., но док ми каза, че това няма нищо общо с термина. Много зависи после бебо как ще расте и развива , и когато реши ще се появи на бял свят Hug.
Каза ми също, че те (докторите) смятали всичко на базата - цикъл 28 дена, и зачеване точно на 14-тия ден  #Crazy. Познай на колко жени се случва точно така Mr. Green

Ох, как така не спите бе момичета, малкия ми е болен( със суха, мъчителна кашлица е)  и се буди всяка нощ в 3ч, и докато се успокои, към 4-4.30 заспива и аз сутрин едвам отлепям Tired

Аз си казах за килата - 63кг, 178см - за сега държа фронта  Mr. Green

Лек ден на всички ви   bouquet
Виж целия пост
# 79
Здравейте и от мен  Grinning
Досега гонихме папагала из къщи, като му чистех го изтървах, ама детето много се забавляваше  Grinning
Herelina , на мен докторът ми каза при болки да пия 3 пъти по 2 нош-па. Досега не съм стигнала по толкова на ден, но като усетя болка и си взимам 2 хапченца. Снощи доста продължително ме болеше, притесних се и се шмугнах в леглото още в 9.
Иначе през нощта спя неспокойно, много ставам до тоалетната, а после дълго не мога да заспя, защото ми е лошо  Sick
Jujka , спокойно, всичко ще е наред  Hug И аз трябва да чакам до 6-ти за да видя сърчицето  Peace
Ей, при нас едно слънце изгря, ама навън хапе
Виж целия пост
# 80
добро утро,
забравих да честита на новите бременлийки
hari_77, да очакваме близнаци тогава а може би три  Joy , много готино,
и аз нямам признаци, на лекър не съм ходила, само вечер ми става малко гадно, и малко ме наболяват яйчниците пак вечер, ям си нормално,
лек ден на всички,
Jujka напълно те разбирам, моята да чукам на дърво е здрава но много проклета нощем, например нощес, в 12 почна с рев, иска баща и да я носи на ръце, аз му забраних, и тя реве реве, той в 4без нещо се премести в другата стая, и тя като видя че няма да стане нейното веднага си заспа, и в 8 сем на крак, да ама и аз едвам гледам, и това всяка вечер в различни сутрешни часове
да с папагалите е много забавно, но аз като имах не можех да им смогна да им почистя, много мрасотия правеха
за котките, който е живял дълго с котка, и тя е домашна, не излиза мисля че няма проблем, само някой друг да чисти тоалетната, друг е въпроса че след като се роди бебо котките ми много страдаха защото бяха изолирани в кухнята и пренебрагнати от мен, просто малката много ревеше и не ми оставаше време, все още е почти така, но мисля скоро да ги пусна в другите стаи, само малката да спре да пъха всичко в устата, защото ще я напълни с косми  hahaha, едната ми котка е персийска и много космата
за ГС и термина всичко е относително за да може да се следи що годе по учебник една бременност, но бебо ще си излезе когато си иска, а термина е просто за да се подготвиш и да знаеш горе долу колко време остава, но много малко са тези които раждат на термин
Виж целия пост
# 81

hari_77, да очакваме близнаци тогава а може би три  Joy , много готино,



 Laughing много исках 3-чките да се захванат /толкова ми върнаха/ но док каза че е много опасно, за това се моля за 2 и да ви кажа под секрет, имаше още една точица, но той каза че не знае дали ще се развие защото е много мъничка и за това на 27,12 съм пак на преглед да видим дали ще е бебешорче  Grinning
Виж целия пост
# 82
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=151509.0 момичета прочетете това  Cry
нека да се помолим всичко да е наред  Cry
Виж целия пост
# 83
Дано всичко е наред
 Cry
Виж целия пост
# 84
Дано са се объркали! Ще се моля всичко да е наред!

Момичета за тези, които са с първо ходещо на ясла да знаете че НЯМА да спрат майчинството ако детето е на ясла...забравих да взема линк към темата...ако някой се интересува ще го издиря.
Виж целия пост
# 85
Стискам палци всичко да се оправи  Sad  Praynig
Виж целия пост
# 86

]Здравейте и от мен!Казвам се Надя, на 28 год. съм и имам едно момиченце на 2 години и 10 месеца.В очакване съм на второ, по мои сметки ще се роди на 21.08.2007г. Утре съм на лекар-стискайте палци! Целувки от мен! Laughing
Виж целия пост
# 87
 baby_neutral  ще се моля да не е извънматочна, дано всичко се оправи



Добре дошла Nadia Aleksandrova, леко бременеене  Grinning
Виж целия пост
# 88
Здравейте, момичета.
Връщам се от поликлиниката. Отидох там, че ми е най-близо, докато се ориентирам къде искам да ми следят бременността, което ще стане най-рано след празниците. Но ми се иска вече да съобщавам на близките, а трябваше да съм сигурна, че всичко е наред. Та, видя се, жив плод, сърдечна дейност, пулс.... 7, 8 ма седмица.... това ми каза общо взето. Достатъчно ми е за сега. Каза ми само да огранича яденето  Rolling Eyes Не разбрах точно защо, не съм наддала и грам, не че ме е питала... а съм слаба на вид, да кажеш, че съм поне пухкава.... както и да е. Сега съм 50 кг, 160 см. Първия път наддадох 10кг. Като си гледам апетита и тоя път няма да е много повече.

Имах някой битови проблеми, но нещата се подреждат вече. Дори  празниците се очертава да са по-хубави, от колкото очаквах. Пожелавам го на всички   bouquet

Дано с bin всичко е наред  Praynig
Виж целия пост
# 89
Стискам палци и аз всичко да е наред Praynig
Бих искала да попитам,понеже четох тук във форума че билките били вредни по време на бременност,аз пия  коприва на таблетки,това според вас проблем ли е????????
Казаха ми че не е вредно,но все пак да попитам и тук????
 Thinking newsm78 Rolling Eyes

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия