АВГУСТинска мама сърчице ще чуе скоро от екрана

  • 11 280
  • 270
# 90
И аз се моля  Praynig   всичко да е наред......дано.......  Praynig


Nadia Aleksandrova  добре дошла....лека бременност ти пожелавам
Виж целия пост
# 91
Този сайт сериозно ме притесни.

 защо миличка какво е станало  Confused

Защото миналата седмица пих Флажил....
Виж целия пост
# 92
Гита Ог , панадолът е в същата група, може би не е толкова страшно  Peace все пак лекарят ти ще знае по-добре
Виж целия пост
# 93
Относно билките аз не съм много наясно, но редовно пия чай от каркаде, дали е опасно newsm78
Виж целия пост
# 94
надявам се с Бин всичко да е наред
добре дошла на новата мама
за билките не съм наясно, но в библиотеката има инфо
Виж целия пост
# 95
Сложих една снимчица  в албума Wink
Виж целия пост
# 96
Момичетаа, здравейте  Hug!!! Връщам се от док, бебчето е 1см вече  newsm44...Другата седмица трябва да видим сърчицето  newsm17..Ембриончето едва, едва се забелязва но е там  Heart Eyes..Ехх, как ще изтърпя до другата седмичкааа  Crazy
Виж целия пост
# 97
beli4ka чудесна новина  Hug
в коя седмица се чува сърчицето - в 6тата ли?
вижте какво намерих - хората измислили и домашен тест за ранно определяне на пола на бебето  Grinning http://www.tellmepinkorblue.com/?gclid=CPCuheLGo4kCFQu-XgodbEF3Mg въобще не бях чувала, че има и такива  тестове Grinning
Виж целия пост
# 98
Ами би трябвало да се чуе края на 5 или края на 6, но може и 7, в звисимост от дължината на цикъла..Моят е 31-37 дни така че е номално мааалко по-късничко да го чуем..А те гинеколозите, ги броят седмичките стандартно със 28 дневен цикъл  newsm78..Така че ще трябва да почакам още малко за да видя миличкото сърчице  Heart Eyes..
Виж целия пост
# 99
Силно се надявам bin  да е добре, моля се за нея  Praynig

Добре дошла Надя Александрова   bouquet
Виж целия пост
# 100
ами аз смятам да ходя на лекар с графиките и искрено се надявам да ги вземе под внимание - овулацията ми беше на 31-32 ден от цикъла и ако не го съобрази това ще ми определи термин с цял месец по-рано  #Crazy иначе засега си определям 3 та седмица от зачатието и 5та, ако сложич 2 седмици отпред, както е за 28дневен цикъл  newsm78
момичета, незнам как е при вас, но аз хем умирам от щастие, хем от ужас - дали всичко е наред, дали ще се справим и т.н. и от трета страна някак ми е странно, че в мен расте живот  newsm78 - все едно се отнася за някой друг, а не за мен  Embarassed малко объркано звучи, но вие имате ли подобни чувства?
Виж целия пост
# 101
 оффф ами аз съм така... ако не ме заболи коремчето когато се преоморявам хич не се сещам, че съм бременна... аз ще ходя на док между празниците за да можем двамата с мъжо да видим сакче а може и ембрионче  Praynig дано дано дано дано много се надявам да се види  Praynig  Praynig  Praynig...
Виж целия пост
# 102
Аз също съм доста объркана....Не предполагах че е толкова страшно и отговорно  Confused..Наистина притененията са много  Rolling Eyes...А бебето е едва заченато,като си помисля колко още неща предстоят #Crazy...Мисля че е нормално да изпитваме подобни чувства..Но пък щастието е голямо като си помисли човек..Дай Боже да са живи и здрави точиците  Praynig..всичко ще се подреди! А, Херелина непременно си занеси графиките щом смяташ че овулацията е била толкова късно, че да не се обърка дока, че и теб да притесни! Аз май също съм с късна овулация (‌не съм правила тестове, нито Т‌ съм мерила‌) и дълъг цикъл и това "стандартно" броене лично мен ме обърква  newsm78...
Виж целия пост
# 103
Аз нямам почти никакви симптоми и това още повече ме обърква. Не мога да осъзная, че съм бременна. Много странно се чувствам и щастлива и притеснена едновременно. Дали всичко ще е наред, дали не е извънматочна, кухо яйце и дали се развива нормално?
И ме е обзело нещо много странно   newsm79 1ironing wash 1dishes Чудя се какво вече да свърша само и само да дойде по-бързо утре и да разбера дали всичко е наред
Виж целия пост
# 104
Браво Валката   bouquet! Ти поне си се заела и с нещо полeзно овен притесненията по бебето..Аз за сметка на това от както знам че съм  preggo  , се "пазя" и не пипвам почти нищичко у нас...По цял ден съм така..  sleepuu   newsm46   typeuu  tv   smile3524
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия