Пазаруване от LC Waikiki - тема 8

  • 58 127
  • 738
# 735
Така си е
Виж целия пост
# 736
Имаше време, в което НМ нямаха хубави промоции и тогава съвсем ги бях зарязала. Но LCW имат някаква странна ценова политика. Нещо, което е струвало под 10 лв., внезапно става над 20. И при НМ като лоялен клиент имам БД за всичко, а тези - тц.
Виж целия пост
# 737
Ако анулираш поръчка не плащаш пътни нали? Май така беше.
Виж целия пост
# 738
ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия