Пъзели 51

  • 26 485
  • 759
# 270
HighSpeed, зайчетата да. Пусни ми направо и на Евето с моята поръчка. Иначе тези от скритите предмети на Шмидт и на мен са ми в любими. Имам единия от тях, но още не съм ги редила
Виж целия пост
# 271
Нещо, на което попаднах в kickstarter - https://www.kickstarter.com/projects/samuelmilham/vizzles-4
Някакви австралийски пъзели са дококото разбирам, имат интересни илюстрации и като го наредиш има плик със загадки или неща за търсене, не знам и аз.

И другия, който видях от Карън май на бременна жена - https://www.kickstarter.com/projects/geniusgames/the-pregnant-mo … overy&term=puzzle
Само не знам защо толкова малък са го направили, тоест като части. Реално размерът му не е много малък, може би са големички парчетата.
Виж целия пост
# 272
Значи, ако си мислиш, че доставката от САЩ е скъпа, тази от Австралия направо реже глави от кръста, знам го от опит Simple Smile Хич не ги поглеждай.
Виж целия пост
# 273
Здравейте, момичета! Може ли да кажете как е като качество марката Bluebird? Искам да си поръчам пъзел от 6000 части, но не съм редила техен. В момента редя 3000 на Educa и съм много разочарована - изключително хлабав захват на парчетата, едно парче пасва перфектно на няколко места и това не ми харесва. За това, ако може някой да даде мнение за Bluebird, да не се чувствам прецакана пак после 🙂.
Потвърждавам средната хубост на полските 1000. Редила съм 2. Последният ми е с липса. Но 6000 сигурно е различен
Виж целия пост
# 274
Благодаря, момичета! Няма да рискувам с тази марка точно с такава големина, не ми се затварят толкова пари за неясно какво ще пристигне.
Виж целия пост
# 275
Ето го. Утре пътува към Йоана Simple Smile

Виж целия пост
# 276
евето, свободен ли още бонбонският магазин на едука? Искам го Simple Smile Напоследък много по бонбони залитам... Явно сериозно съм си променила вкуса към пъзели.
Виж целия пост
# 277
Аз мога да съм на линия утре за дружното редене Simple Smile ама пропуснах да разбера събираме ли се или остана за другата седмица?
Виж целия пост
# 278
евето, свободен ли още бонбонският магазин на едука? Искам го Simple Smile Напоследък много по бонбони залитам... Явно сериозно съм си променила вкуса към пъзели.
Свободен е, драсни на лични да се разберем.
Виж целия пост
# 279
Последно, ще се събираме ли утре?
Виж целия пост
# 280
еве, ако Бухтичка се раздели с Харли, а после и ти решиш да не го задържаш, моля, имай ме предвид.
Виж целия пост
# 281
За реденето утре, дайте да прескочим, и направо след ваканцията.
Виж целия пост
# 282
Йоана моя след вода по пъзел е още жив, но оттогава скъсах синджира и му харча яко парите за пъзели Simple Smile
Остана за след ваканцията реденето Simple Smile
Виж целия пост
# 283
Уважих празника. Поръчах тези Simple Smile
Виж целия пост
# 284
Прекрасен Равенс
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия