Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 88

  • 47 608
  • 743
# 465
Е чак пациеннт не съм 1 ходих. Той такава му е терапията масово. Питам де да знам гинеколога дали праща или не .   Аз както казах съм от ноември при Чапанова ..Престтой ми 4 ходене.....

Няма да ви прати Чапанова.Вие си запишете час при тях.Доста от изследванията сама съм си пускала.Ако искате информация от нея си записвайте въпросите предварително,защото не обеснява ако не я питате.
Виж целия пост
# 466
Момичета, от много време не съм писала.  Само се включвам да Ви споделя малко преживявания. Става въпрос за д-р Цветков. Прегледа за вземане на секрет беше груб. Не съм била на такъв през живота си. Не беше никак внимателен при слагането на самия разширител... Направо го набута, ужасно беше. Още нещо-заключи, че този месец, в който отидох, нямам овулация-нямам доминантен фоликул. Странно, засякох с лентички, усетих я от точно дясната страна, пуснах прогестерон-над нормата. След това ми се обадих от кабинета на един АГ, при който се чака с месеци за час-беше се освободил и ме викнаха. Отидох, АГ беше категоричен, има жълто тяло-овулация е имало. А прегледа при Цветков беше прибързан и сумарно 10 Мин. Имайте в предвид и не се доверявайте сляпо на всичко, което ви казват, особено ако имате съмнения. Лекарите също бъркат. Стигнала съм до извода, че ако човек сам не си следи и не си бута нещата в правилната посока-не става.
Виж целия пост
# 467
Вчера ми беше пункцията. АГ каза да чакам утре, т.е. вече днес обаждане за оплаждането. Обаждане още няма. В други теми гледам, че в същия ден са се обаждали. Какво ли се случва? Свито ми е сърцето.
Виж целия пост
# 468
Вчера ми беше пункцията. АГ каза да чакам утре, т.е. вече днес обаждане за оплаждането. Обаждане още няма. В други теми гледам, че в същия ден са се обаждали. Какво ли се случва? Свито ми е сърцето.
Щом е била вчера обаждането е днес.Лично на мен са ми звъняли по всяко време и сутринта и следобед,спокойно няма да ви забравят, ще се обадят.Пожелавам ви хубави новини за прекрасни ембриончета.
Виж целия пост
# 469
Вчера ми беше пункцията. АГ каза да чакам утре, т.е. вече днес обаждане за оплаждането. Обаждане още няма. В други теми гледам, че в същия ден са се обаждали. Какво ли се случва? Свито ми е сърцето.
Щом е била вчера обаждането е днес.Лично на мен са ми звъняли по всяко време и сутринта и следобед,спокойно няма да ви забравят, ще се обадят.Пожелавам ви хубави новини за прекрасни ембриончета.

Знам, че ще се обадят все някога, но до момента липсата на обаждане ме притеснява силно. Сякаш времето спря. Много се надявам всичко да е наред всичко.
Благодаря!
Виж целия пост
# 470
Вчера ми беше пункцията. АГ каза да чакам утре, т.е. вече днес обаждане за оплаждането. Обаждане още няма. В други теми гледам, че в същия ден са се обаждали. Какво ли се случва? Свито ми е сърцето.
Щом е била вчера обаждането е днес.Лично на мен са ми звъняли по всяко време и сутринта и следобед,спокойно няма да ви забравят, ще се обадят.Пожелавам ви хубави новини за прекрасни ембриончета.

Знам, че ще се обадят все някога, но до момента липсата на обаждане ме притеснява силно. Сякаш времето спря. Много се надявам всичко да е наред всичко.
Благодаря!
Липсата на обаждане не означава по никакъв начин лоши новини.Повярвай ми знам как се чувстваш имам N на брой пункции и 11 трансфера,докато стигна до заветната мечта.Нервната ти система ще ти трябва,затова е пази,претисненията тепърва започват.Ще чакаме да споделиш хубавите новини.
Виж целия пост
# 471
Вчера ми беше пункцията. АГ каза да чакам утре, т.е. вече днес обаждане за оплаждането. Обаждане още няма. В други теми гледам, че в същия ден са се обаждали. Какво ли се случва? Свито ми е сърцето.
На мен ми звъннаха на следващия ден на обяд чак. Но аз вече знаех, че са се оплодили, защото вечерта ми бяха начислили в профила сума за плащане за оплождането. Така че ако искаш може да си провериш джойстик профила.
Виж целия пост
# 472
Вчера ми беше пункцията. АГ каза да чакам утре, т.е. вече днес обаждане за оплаждането. Обаждане още няма. В други теми гледам, че в същия ден са се обаждали. Какво ли се случва? Свито ми е сърцето.
На мен ми звъннаха на следващия ден на обяд чак. Но аз вече знаех, че са се оплодили, защото вечерта ми бяха начислили в профила сума за плащане за оплождането. Така че ако искаш може да си провериш джойстик профила.

 Да, снощи реших да проверя не знам защо всичко в профила ми, на мъжа също. Видях около 19 ч. начислена сума за оплождане.
Виж целия пост
# 473
Вчера ми беше пункцията. АГ каза да чакам утре, т.е. вече днес обаждане за оплаждането. Обаждане още няма. В други теми гледам, че в същия ден са се обаждали. Какво ли се случва? Свито ми е сърцето.
На мен ми звъннаха на следващия ден на обяд чак. Но аз вече знаех, че са се оплодили, защото вечерта ми бяха начислили в профила сума за плащане за оплождането. Така че ако искаш може да си провериш джойстик профила.

 Да, снощи реших да проверя не знам защо всичко в профила ми, на мъжа също. Видях около 19 ч. начислена сума за оплождане.
Значи са се оплодили, щом са ти начислили сума за оплождане. Трябва да ти звъннат съвсем скоро Simple Smile
Виж целия пост
# 474
Вчера ми беше пункцията. АГ каза да чакам утре, т.е. вече днес обаждане за оплаждането. Обаждане още няма. В други теми гледам, че в същия ден са се обаждали. Какво ли се случва? Свито ми е сърцето.
На мен ми звъннаха на следващия ден на обяд чак. Но аз вече знаех, че са се оплодили, защото вечерта ми бяха начислили в профила сума за плащане за оплождането. Така че ако искаш може да си провериш джойстик профила.

 Да, снощи реших да проверя не знам защо всичко в профила ми, на мъжа също. Видях около 19 ч. начислена сума за оплождане.
Значи са се оплодили, щом са ти начислили сума за оплождане. Трябва да ти звъннат съвсем скоро Simple Smile

А къде се вижда това в коя секция и само чрез приложението ли?
Виж целия пост
# 475
Вчера ми беше пункцията. АГ каза да чакам утре, т.е. вече днес обаждане за оплаждането. Обаждане още няма. В други теми гледам, че в същия ден са се обаждали. Какво ли се случва? Свито ми е сърцето.
На мен ми звъннаха на следващия ден на обяд чак. Но аз вече знаех, че са се оплодили, защото вечерта ми бяха начислили в профила сума за плащане за оплождането. Така че ако искаш може да си провериш джойстик профила.
Ако не са се оплодили има ли такса?
Виж целия пост
# 476
Момичета,  дали дак ще ме прати при имунолог при евентуална бременност.  Аз имам тромбофилия  и терапия от доц Русев от 2019 г , но  тук из форма се говори, че е недостатъчна  НМХ през ден и Ап през ден,.

Nasito, не знам другите лекари как процедират, но д-р Чапанова никога не коментира и не се бърка в работата на други специалисти. Тя отговаря за гиникологичния ви статус, трансфери и т.н. Запишете си сама час при имунолозите и си следете нещата. Също така ако имате проблеми със щитовидната си намерете ендокринолог и си ги следете. Не е трудно да знаеш какви проблеми имате и да си ги изследвате сами при съответните специалисти. Аз си следя тсх и пролактин  , ходя при имунолозите за вливки и просто ги координирам с нея нещата. По-лесно е аз да следя само мене си, отколкото тя да се опитва да запомни 300 пациента и да разбира от всичко.
Виж целия пост
# 477
Вчера ми беше пункцията. АГ каза да чакам утре, т.е. вече днес обаждане за оплаждането. Обаждане още няма. В други теми гледам, че в същия ден са се обаждали. Какво ли се случва? Свито ми е сърцето.
На мен ми звъннаха на следващия ден на обяд чак. Но аз вече знаех, че са се оплодили, защото вечерта ми бяха начислили в профила сума за плащане за оплождането. Така че ако искаш може да си провериш джойстик профила.
Ако не са се оплодили има ли такса?
Таксата се начислява независимо дали са оплодени или не,все пак манипулацията е извършена независимо от крайния резултат.
Виж целия пост
# 478
Вчера ми беше пункцията. АГ каза да чакам утре, т.е. вече днес обаждане за оплаждането. Обаждане още няма. В други теми гледам, че в същия ден са се обаждали. Какво ли се случва? Свито ми е сърцето.
На мен ми звъннаха на следващия ден на обяд чак. Но аз вече знаех, че са се оплодили, защото вечерта ми бяха начислили в профила сума за плащане за оплождането. Така че ако искаш може да си провериш джойстик профила.

 Да, снощи реших да проверя не знам защо всичко в профила ми, на мъжа също. Видях около 19 ч. начислена сума за оплождане.
Значи са се оплодили, щом са ти начислили сума за оплождане. Трябва да ти звъннат съвсем скоро Simple Smile

Вече ми дадоха инструкции за трансфера, който ще е много скоро, ако всичко е наред. Дано да бъде!
Като ще ме информират и до деня на траснфера какво се случва. Има оплождане, има активация, довечера трябвало да започнат да се делят клетките и се надяват всичко да продължи да бъде наред. Това ми казаха. Не смея да се радвам. Все така ми е свито.
Виж целия пост
# 479
Е чак пациеннт не съм 1 ходих. Той такава му е терапията масово. Питам де да знам гинеколога дали праща или не .   Аз както казах съм от ноември при Чапанова ..Престтой ми 4 ходене.....

Няма да ви прати Чапанова.Вие си запишете час при тях.Доста от изследванията сама съм си пускала.Ако искате информация от нея си записвайте въпросите предварително,защото не обеснява ако не я питате.
Ясно . Значи ще идем . То трябва и някой да ме следи кръвотока евентуално....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия