










заради някои от тоалетите ,с които обличаше Сероша понякога,но видно от словото й ,тя много я цени и обича.




Толкова е слаба и фина, точно като балерина. Наистина можеш да го повярваш, че е. Докато другите дето се мятат там изобщо не приличат на такива. 






от новия партньор.


Страхотна!
Ще е много яко.

https://twitter.com/dizianaIiz/status/1670884833944301607

Дуру и Дениз си простиха и загърбиха грешките.Дениз беше до нея до края,неизменно я подкрепяше/късно осъзна какво очакваше Дуру от него,за жалост/.Но тя се справи с пълната разруха в живота си след Джан с негова помощ.Чувствата между тях не свършиха,а се трансформираха в друг вид,преминаха на друго ниво.Така или иначе след всичко ,които натвориха и си причиниха взаимно нямаше връщане назад.Понякога любовта не стига, за да си затвори човек очите и да забрави през какво е преминал по вина на любимия си... Сериала е много хубав,но и аз не съм го повтаряла.Въпреки че винаги, с удоволствие, гледам видеа със сцените на Серенай и Мехмет Г. 
Препоръчани теми