,но я има на снимката...


Серенай има благодатна година в професионално отношение не само заради постоянните ангажименти ,а и защото работи с колеги в Семейството и новия сериал,от които може да си "открадне" много полезни неща...










Някои празнуват К.байрам,а други вече се готвят за рожден ден.
Сероша пак на морския бряг , някъде край Бодрум /Muğla , х-л Six Senses Kaplankaya/,в компанията на Буржум и други приятели. 


























, в полунощ качи снимката с поздравленията. Като гледам колко е учтив и внимателен към партньорките си ,не само към Сероша,как не пропуска да ги поздрави по всеки повод, и колко мил и загрижен беше за Серенай по време на снимките на Шахмаран... някак не си го представям като хулиган и грубиян,за какъвто го обявиха...

Този е поводът папараците на летището да я питат за любовния живот.Името Барбарос Чътмаджъ, 2B Production.






Препоръчани теми