Серенай Саръкая - преди, сега и в бъдеще, колеги и приятели! ШАХМАРАН/СЕМЕЙСТВО - Тема 17

  • 55 334
  • 747
# 390


Съвсем се изгуби това момиче 😉


Лятото дойде 🌼

Шахсу


АсДев
Виж целия пост
# 391
Ето че се появи. С новите колеги днес са били на четенето на Едже сценария.Усмихнати и въодушевени. Подписали са се един на друг в инстаграма.Стискам им палци да създадат хубав и успешен сериал. Отново се събраха трима от великолепната тайфа от Меджезира- Сероша,  Метин и Мерич Арал.Мерич не беше сред обявените актьори Innocent,но я има на снимката...

Както каза Серенай,меджезирския дух се завръща.



Избрана е актрисата,която ще играе майката на адв.Лейля.Лячин Джейлян. Hands Ok Hand Серенай има благодатна година в професионално отношение не само заради постоянните ангажименти ,а и защото работи с колеги в Семейството и новия сериал,от които може да си "открадне" много полезни неща...


Семейството е окомплектовано,ето го и Биг Босът на адвокатската кантора. Blush
Виж целия пост
# 392
Ново






Цитат
Дамла Сонмез напуска каста на сериала на Netflix "Някой дойде, някой си отиде", защото снимките на сериала съвпадат с графика за снимане на филм, в който тя ще вземе участие, вкл. като съпродуцент.
Бирсен Алтунташ ✍
А Гюльджан Арслан присоединилась к актерскому составу сериала Ay Yapim “Кто пришел, кто ушел”.


Виж целия пост
# 393
Яд ме хвана ,че Дамла напусна проекта ,но даже и някои от нейните фенове смятат,че по добре за нея така защото тук звездата ще е Серенай и тя ще бъде засенчена чакахме да обяви Бирсенка друга на нейно място - Гюлджан направо едва я познах.
Приливните как хубаво се събраха еййй душата ми се напълни...Направо да идва Мерич хич нямам против.
Страхотна за рекламата на АкБанк много и отива с тази рокля.Сега последно кой ни е партньор? Мето,Боран или Хакан не че не отказвам и на тримата...
Виж целия пост
# 394
Birthday girl. Birthday Flowers Bouquet Kiss Kiss











Grinning Grinning Някои празнуват К.байрам,а други вече се готвят за рожден ден. Stuck Out Tongue Winking Eye Сероша пак на морския бряг  , някъде край Бодрум /Muğla , х-л Six Senses Kaplankaya/,в компанията на Буржум и други приятели.
Да е весел празника й.Да е здрава ,обичана, щастлива и да се сбъднат мечтите й. Heart Decoration



Фенско творчество за рожденичката.Hearts
  https://video.twimg.com/ext_tw_video/1674543430435848193/pu/vid/ … qPHVqH.mp4?tag=12
Виж целия пост
# 395
Честит рожден ден на Серенай! 🍀🌼🎉

Родила се е на хубав ден. Денят на свободният дух, първото юлско утро.

Да бъде здрава и щастлива, щура, весела и усмихната и винаги да пази този борбен и свободен дух, който притежава!

Поздрав за всички!

https://youtu.be/TH6r0GtuKMA

Виж целия пост
# 396
Със Саръкая в един ден съм... Общ празник за мен. На нея желая да сбъдне каквото иска и да е там където поиска на мен пожелавам да се отърва от оковите и проблемите си...




Виж целия пост
# 397
И тук ще се почерпя за твое здраве 🍀 В един ден сте и то прекрасен ден!

От Бодрум


И от летището, прибира се в Истанбул


Да й е успешна работата по новият сериал

🥰
Виж целия пост
# 398
Диде,да ти е честит празника!Нека всичко ,което си пожелаеш ти се сбъдне! Hug



ЧРД и на Серенай!Усмивката никога да не слиза от лицето и.Да е здрава ,щастлива,обичана-обичаща и да ни радва с още повече интересни и хубави проекти.









Репортаж от летището .Питали я за почивката и за любовта.Отговорила е,че си е прекарала отлично в Гърция и в Бодрум и че в живота и няма никой.    https://twitter.com/___jupiter_/status/1675080638578212864

Поздрави от Бурак и най-добрата и приятелка Бурджум Байгут."Провървя ми,че вървя заедно с теб по пътя,,че гледаме заедно луната и слънчевия залез,посрещаме заедно рождените си дни и при всеки мой проблеммога да сложа глава на рамото ти.Толкова те обичам,мое избрано семейство.Честит РД,сестричке!"

Виж целия пост
# 399
Цитат
Със Саръкая в един ден съм... Общ празник за мен. На нея желая да сбъдне каквото иска и да е там където поиска на мен пожелавам да се отърва от оковите и проблемите си...
Честит рожден ден! И аз ти го пожелавам,Диди. Бъди здрава и нека годината да е начало на дълъг и хубав период в живота ти. Birthday BalloonFlowers Bouquet


 Асоциация UCIM поздравява Серенай Сарикая за рождения й ден и й благодари за приноса й към борбата срещу малтретирането на деца ❤️🙌


▪Гюлбахар Каракуш, мениджър на агенция ID: „Честит рожден ден, скъпа Серенай. И да, блести, скъпа, блести! 🥂🌟”


▪Агенция ID İletişim,агенцията на Серенай: „Честит рожден ден, Серенай Сарикая 🎈“


 Мави джинс: “Честит Рожден Ден, Серенай! Мави💙Серенай”


Ведат Есендере, стилист: „Честит рожден ден кралице моя ❤‍🔥”


Аббдурахман Юнусоглу: “Честит Рожден Ден, кралице моя”


 Малката Айла Лина: “На първата ми партньорка в сериал, приятелка--сладкиш, честит Рожден ден. ❤❤”



Поздрави от Фатих Саваш („Семейство“): „Може ли Ти да си най-невероятният човек, когото познавам?! Честит рожден ден, човече с красиво сърце. Добре,че те има."


Мерт Аслан, моден директор на списание Harpers Bazaar: „Музата на Нинон, нашата любимка, е красива отвътре и отвън. Честит рожден ден Серенай! Честит рожден ден, Любов моя!" ❤✨🧿🌞”


▪Тео Харун Демирлер, актьор (Семейство): „Тя е един от най-искрените хора, които познавам. Бях много щастлив да работим заедно. Пожелавам ти щастливи и здрави години 🥰🌹🍰”


Угуркан Ерес(моден дизайнер, хореограф): Моя Серенай, честит рожден ден, момичето ми.. 🎂🌹❤🌹

Сложих само няколко от поздравите за РД на Сероша,има още такива из мрежата,но първите които я поздравиха
бяха Бурак Денис и Ведат Е. А Бурак почти като Яман Blush , в полунощ качи снимката с поздравленията. Като гледам колко е учтив и внимателен към партньорките си ,не само към Сероша,как не пропуска да ги поздрави по всеки повод, и колко мил и загрижен беше за Серенай по време на снимките на Шахмаран... някак не  си го представям като хулиган и грубиян,за какъвто го обявиха...



Grinning Този е поводът папараците на летището да я питат за любовния живот.Името Барбарос Чътмаджъ, 2B Production.

Виж целия пост
# 400
Започнаха снимките на сериала на Netflix #KimlerGeldiKimlerGeçti ,в който Серенай Саръкая ще вдъхне живот на образа на адвокатката Лейла. 💖




 Серенай на летището днес.
Виж целия пост
# 401
Серенай и Едже Йоренч на снимачната площадка. Подстгригала се е за новата роля.


Историята:Успешният адвокат Лейла Тайлан избяга от болката от първата си любов, завършила с предателство, с помощта на приятелите си и красивия готвач Шейяз и стана представител на известната трета съпруга Туба Тепелиоглу в дело, считано за „бракоразводното дело на годината". Пред нея е Джем Муратан, убиец на връзки, който се жени и развежда с три жени за 15 години. Лейла ще защитава клиента си най-яростно срещу този "нарцисист" мъж, който е "престъпник и могъщ". Но с този огън ще има прах и дим.

Добре дошла,адв.Лейля Тайлан! Smile


Виж целия пост
# 402
Прекалено много обици и синджири има по нея 😁 и тен.
Надявам се косата да й порасне до есента. Харесвам я с дълга коса.
Виж целия пост
# 403
Много й ходи адвокатска мантия. Интересен сюжет.

1 година - 3 героини

Шахсу Демир


Девин Акън


Лейла Тайлан
Виж целия пост
# 404
Прекалено много обици и синджири има по нея 😁 и тен.
Надявам се косата да й порасне до есента. Харесвам я с дълга коса.
Това беше  първото,което ми се наби в очите.Не се връзва много с образа на сериозен адвокат.Но тъй като ще бъде романтична комедия,а не драма,предполагам,че ще се радваме на лека,лежерна и забавна история ,и оттам образите на героите ще следват този стил и няма да са твърде сериозни и претенциозни.Серенай досега не е участвала в такъв тип сериал.Сигурно ще й хареса разнообразието.А и Мерич и Метин са там.И на мен ми е много любопитно кой  ще играе красивия Шейяз и кой разбивача на женски сърца. Thinking Joy  
Харесвам Серенай и на конска опашка,и с дълга чуплива коса /косите на Шахсу са разкошни/ ,сега с късата коса също ми харесва . Но тя освен,че  е подстригала косата си, я е направила и по-светла.Отива й.

Как ли ще изглеждат отново заедно, осем години по-късно?

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия