



Девин и Аслан
Девин и Аслан
Но той така си остана самотен в пространството,не видяхме тази част от сцената,а изглежда много ефектен,жалко...
,да не би СерКер да са затоплили отношенията и т.н.Чудо голямо!
Вероятността е 5-6%,според мен. Вярно,че Керем гледаше Семейството ,лайква за втори път снимка с нея ,а преди месец я последва специално
и в Threads /тя пък си включи функцията за автоматично прехвърляне на приятелите от инстаграма и впоследствие се отписа от някои,но не и от Керем /,но няма голям шанс за друго, освен Мелис и Сероша да са се срещнали като в добрите стари времена,защото те добре се разбираха в миналото или... "някой" да се опитва да привлече вниманието на нейните фенове към себе си...






накрая.




АсДев с песен от Сероша.
Бяха много хубави заедно.













Понякога ми се получава. Имах предвид възможността да са се събрали отново ,когато споменах за затопляне на отношенията.Видно от края на връзката им,нямаше обида или яд. Просто както каза Серенай,а Керем потвърди, когато всичко в отношенията е изживяно най-добре е всеки да продължи по своя път.





Пуска ни снимките на час по лъжичка

















"Обичам Болу..."






https://video.twimg.com/ext_tw_video/1690336697345609728/pu/vid/ … Urz8Q6.mp4?tag=12 















Препоръчани теми