Серенай Саръкая - преди, сега и в бъдеще, колеги и приятели! ШАХМАРАН/СЕМЕЙСТВО - Тема 17

  • 55 334
  • 747
# 435
Лейла и Омер. Hands Clap



Шахсу и Джихан Sunglasses


Големи сладури Blush Девин и Аслан
Виж целия пост
# 436

Големи сладури Blush Девин и Аслан

И на мен ми е сред любимите този кадър.Blush Но той така си остана самотен в пространството,не видяхме тази част от сцената,а изглежда много ефектен,жалко...



Малко клюкини от последните часове:В туитъра големи вълнения от вчера,а днес и СМИ подхванаха въпроса защо сестрата на Керем отново се е подписала на Серенай Joy Joy ,да не би СерКер да са затоплили отношенията и т.н.Чудо голямо! Joy Вероятността е 5-6%,според мен. Вярно,че Керем гледаше Семейството ,лайква за втори път снимка с нея ,а преди месец я последва специално Smile и в Threads /тя пък си включи функцията за автоматично прехвърляне на приятелите от инстаграма и впоследствие се отписа от някои,но не и от Керем /,но няма голям шанс за друго, освен Мелис и Сероша да са се срещнали като в добрите стари времена,защото те добре се разбираха в миналото или... "някой" да се опитва да привлече вниманието на нейните фенове  към себе си...Trollface 

Ергюн Гезер е споделил няколко снимки от Шахмаран в инстаграма си.






И трите готини откачалки Kissing Heart накрая.


Още една снимка със Сероша от инстаграма на Ахмед Р.С. от сета на "KGKG".


От стилиста на Серенай в сериала.


От инстаграма на Сероша ,подписано с присъщото й чувство за хумор: „Нощен ловец 🐆“



И накрая бонус Wink АсДев с песен от Сероша.

Виж целия пост
# 437
Вик знаеш как да ме свалиш от балкона. Не мисля че отношенията им някога са били студени подкрепите винаги бяха на лице когато трябваше но ще е нещо ново за зодия рак😂😂😂 да се е върнала при старата половинка.
Аз си чакам проектите ашка ако го има нека го има не носи диведенти особени. Но е факт че много си отиваха и всички ни беше навремето няма какво да се лъжем ако има добри развития нека ги има... 🌼😎
Виж целия пост
# 438
Хектор при мама ли ще се връща... 😂😂😂







Виж целия пост
# 439


Нека да се върне. People Eyes Бяха много хубави  заедно.




Хектор при мама ли ще се връща... 😂😂😂




И Къванч е пуснал селфи. Партньорите се редуват да демонстрират плочки.


x BlackRose x , много си права.
Heart Exl


Виж целия пост
# 440




  https://twitter.com/SrnySrkyssFan/status/1686407467230527489/video/2
🆕 Серенай се включи в благотворителна кампания за образованието на младите момичета @ELLETurkey  и GivinCo, създавайки арт огледало след участието си в Elle Style Awards заедно с другите наградени артисти 🙌❤️
Можеше да бъде закупено от страницата ➡️   https://givin.co/collections/taninm,но вече е продадено. Blush


Нов рекламен ролик от Акбанк и Сероша.

 
 https://twitter.com/Akbank/status/1686060387219783704

От инстаграма на Сероша .




Тагове от Еджето:KGKG, Серенай и Бади . Как е гушнала това куче...,сигурно и напомня за Орфе. Worried

Цитат
Вик знаеш как да ме свалиш от балкона. Не мисля че отношенията им някога са били студени подкрепите винаги бяха на лице когато трябваше но ще е нещо ново за зодия рак😂😂😂 да се е върнала при старата половинка.
Simple Smile Понякога ми се получава. Имах предвид възможността да са се събрали отново ,когато споменах за затопляне на отношенията.Видно от края на връзката им,нямаше обида или яд. Просто както каза Серенай,а Керем потвърди, когато всичко в отношенията е изживяно най-добре е всеки да продължи по своя път.
За дивидентите ,които носят в публичните професии такива заигравки  с лайкове и др.внушения ,съм на  друго мнение . Hands V  



Партньорите сякаш са се наговорили.Grinning


Срещаме  се през септември. #aile 🫶А какво ли ни чака като се срещнем...!?
  
https://twitter.com/dizianaIiz/status/1686424987010322440


Heart Eyes
Виж целия пост
# 441
Серенай през обектива на  приятелката и Бурджу Байгут и Бурджу през погледа на Серенай в InstaStory . 🌇💛
https://pbs.twimg.com/media/F2ibDOYXgAEtaGr?format=jpg&name=large


 

Дали е вярно?
Цитат
Срещаме  се през септември. #aile 🫶А какво ли ни чака като се срещнем...!?
 
https://twitter.com/dizianaIiz/status/1686424987010322440

Инициативата в която е взела участие Серенай е много благородна.Там такива събития се организират постоянно,за разлика от нас,а актьорите са винаги активни .

И още един рекламен клип на Серенай за  Akbank Mobil
https://twitter.com/Akbank/status/1686711945875902464

Лудетина.Innocent Пуска ни снимките  на час по лъжичка


Виж целия пост
# 442
Кратка ваканция значи...
Гледам,че и колегата Хакан Курташ и той беше снощи с Боран в компанията на Йозге Гюрел.Да почиват хората,че ги зове новия сезон.Нищо не се говори за втория сезон на Шахмаран не знам какво чакат още?




Виж целия пост
# 443
Релакс ,море и слънце. Nature Sunny


Липсва ми къдравата грива на Шахсу.





Семейството в идеална форма.



Според новините на Müge Dagestanli продажните цени на сериали в чужбина за епизод са както следва;
#YalıÇapkını : 400 хиляди долара
#Yargı : 350 хиляди долара
#Aile : 350 хиляди долара
#AdımFarah : 150 хиляди долара
#KızılcıkŞerbeti : 100 хиляди долара

Според новините на Müge Dagestanli, заплатите на водещите актьори от сериала #Aile , #Yargı , #AdımFarah , #YalıÇapkını и #KızılcıkŞerbeti ще бъдат  на епизод през следващия сезон следните:





Слънчева весела събота! Smile Smile

Виж целия пост
# 444
От днес. Снимките продължават

Виж целия пост
# 445
Мави пусна нови рекламни снимки на Серенай.




Метин публикува нова снимка.


А партньора почива активно.
Виж целия пост
# 446


Лейлоша в червено. Sunglasses Nature Fire "Обичам Болу..."




Сероша на сета с фенове.




И една прекрасна Дуру. Blush Blush





Сероша с Бертран Башаран на сета.


Sunglasses  https://video.twimg.com/ext_tw_video/1690336697345609728/pu/vid/ … Urz8Q6.mp4?tag=12
Виж целия пост
# 447
И още от днес





Виж целия пост
# 448
Снимките вероятно са дело на приятелката й,защото Сероша е написала под тях :“Бурджум Байгут пристигна в Болу”🌹





"Обичам отбора на KGKG" Blush  
Днес е много любвеобилна... Joy
Според клюкините нашето момиче е било поканено от  местен младеж на парти в Болу. Феновете в туитъра гадаят дали е отишла и предполагат,че вероятно на това се дължи приповдигнатото й настроение. Wink 
 https://twitter.com/umrumdadigil/status/1690365242541240322



И още една покана за Серенай.
Този път от кмета на град Болу Танжу Йозджан.поканена е да гостува на чай или кафе в общината: „Публикуцията „Обичам Болу“ от Серенай Саръкая, която беше в Болу на снимки за сериал, ни направи много щастливи. Като представител на хората от Болу я каня в община Болу. Нашият чай, кафе, сода са много популярни 😊”


Екипът купонясва. Stuck Out Tongue Winking Eye




Аз днес съм на вълна Дуру и Fi. Blush

Виж целия пост
# 449
Тази снимка на Серенай не съм я виждала,но може да не е нова.


Още снимки от екипа на новия сериал.
С Хакан Курташ и Сюмейра Коч.


Серенай през обектива на Метин.


И Боран през очите на Серенай.


На сета на "Кой дойде,кой замина"


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия