Октомврийски мами 2023

  • 53 143
  • 745
# 525
При мен зацапването след 2 дни пауза снощи отново се появи и днес ходих на преглед. Оказа се, че е имало задържана кръв (може би хематом, не разбрах точно) и сега било в процес на резорбация. В следствие на това има и отлепване. Изписаха ми Нош па,  Спазмалгон и Натаспин и вдигнаха дозата на Утрогестана. Също пуснах и изследване за NK клетки и тромбофолия и ще чакам резултати.
Виж целия пост
# 526
Минах и аз през преглед, момичета. Има някакъв хематом под въпрос “може би” и леко отлепване и то “може би”. Интересно е, че ми каза да сменя утрогестана, който го пия  2х2 с дуфастон 3х1 и вечерта преди лягане вагинално да слагам 2 утрогестана. Иначе бебчо уж се развива нормално ама да видим… а това е снимка от днес (в горния ъгъл над широката част по-тъмния участък е уж хематома, при вас така ли изглеждаше?)
Виж целия пост
# 527
Дами, много съжашявам 😞 Бързо възстановяване и скоро да сбъднете мечтите си! 🤗🤗🤗
Виж целия пост
# 528
Слънце, Мая,

Съжалявам момичета! Бързо възстановяване и скоро отново да се разпишете! Сигурна съм, че ви чакат много щастливи мигове!
Виж целия пост
# 529
Минах и аз през преглед, момичета. Има някакъв хематом под въпрос “може би” и леко отлепване и то “може би”. Интересно е, че ми каза да сменя утрогестана, който го пия  2х2 с дуфастон 3х1 и вечерта преди лягане вагинално да слагам 2 утрогестана. Иначе бебчо уж се развива нормално ама да видим… а това е снимка от днес (в горния ъгъл над широката част по-тъмния участък е уж хематома, при вас така ли изглеждаше?)


Да, такова петно е. Сега се вижда ясно. Не е малък. Ако трябва, взимай болничен и лежи, ако не можеш да работиш от вкъщи.
Виж целия пост
# 530
Минах и аз през преглед, момичета. Има някакъв хематом под въпрос “може би” и леко отлепване и то “може би”. Интересно е, че ми каза да сменя утрогестана, който го пия  2х2 с дуфастон 3х1 и вечерта преди лягане вагинално да слагам 2 утрогестана. Иначе бебчо уж се развива нормално ама да видим… а това е снимка от днес (в горния ъгъл над широката част по-тъмния участък е уж хематома, при вас така ли изглеждаше?)


Да, такова петно е. Сега се вижда ясно. Не е малък. Ако трябва, взимай болничен и лежи, ако не можеш да работиш от вкъщи.
От днес съм в болничен даже. Ще видим какво ще стане…
Виж целия пост
# 531
DenIzSa, и при мен е нещо подобно. Казаха ли ти колко е отлепването? Моето е 1.95 см и докторката каза, че не е никак малко. Иначе не ми каза да лежа.



Това маркирането е отлепването, вследствие на хематома.
Виж целия пост
# 532
Моето отлепване миналата година беше 0,7см, на една приятелка 1,5см. На мен ми казаха да не се натоварвам, но въпреки това основно лежах. На нея й казаха задължително лежане само със ставане до вц, без напъване (ползвайте микроклизми, отпускат дупето без напъване). Това различни лекари и болници в случая. И двете износихме.
Виж целия пост
# 533
DenIzSa, и при мен е нещо подобно. Казаха ли ти колко е отлепването? Моето е 1.95 см и докторката каза, че не е никак малко. Иначе не ми каза да лежа.



Това маркирането е отлепването, вследствие на хематома.
Не, даже напротив каза, че е “може би” отлепване ама не е много сигурен. Нито за но-шпа каза нещо нито за вит.С. Само каза лежене. А причината да смени утрогестана с дуфастон е, че от утро много ми пада кръвното, чак ми се губят моменти от деня и съм в ступор. Но пък ако утрогестана е по-силен и по-добър препарат съгласна съм на всичко, за да задържа бебето.
В четвъртък пак съм на преглед. Направо щях да се изненадам, ако при мен един път нещата се случат лесно.. не знам как някои хора докато разберат, че са бременни и вече са за родилното, ние тука хематоми кървене глупости……
Виж целия пост
# 534
Направо щях да се изненадам, ако при мен един път нещата се случат лесно.. не знам как някои хора докато разберат, че са бременни и вече са за родилното, ние тука хематоми кървене глупости……

Все едно аз съм го писала. Дръжте се, ще станат нещата!
Виж целия пост
# 535
DenIzSa, и при мен е нещо подобно. Казаха ли ти колко е отлепването? Моето е 1.95 см и докторката каза, че не е никак малко. Иначе не ми каза да лежа.



Това маркирането е отлепването, вследствие на хематома.
Не, даже напротив каза, че е “може би” отлепване ама не е много сигурен. Нито за но-шпа каза нещо нито за вит.С. Само каза лежене. А причината да смени утрогестана с дуфастон е, че от утро много ми пада кръвното, чак ми се губят моменти от деня и съм в ступор. Но пък ако утрогестана е по-силен и по-добър препарат съгласна съм на всичко, за да задържа бебето.
В четвъртък пак съм на преглед. Направо щях да се изненадам, ако при мен един път нещата се случат лесно.. не знам как някои хора докато разберат, че са бременни и вече са за родилното, ние тука хематоми кървене глупости……

Аз също от 4г.с. до 9г.с. включително нямах пропуск при АГ (понякога и по 2 пъти в седмицата) заради кафяво ЛЕКО зацапване...Всичко беше наред. Притеснявам се от вчера насам, че имам някакво леко напрежение/дискомфорт в корема наподобяващо цикъл. С нетърпение чакам утре, за да видя дали всичко е наред с бебето ми.
Виж целия пост
# 536
DenIzSa, и при мен е нещо подобно. Казаха ли ти колко е отлепването? Моето е 1.95 см и докторката каза, че не е никак малко. Иначе не ми каза да лежа.



Това маркирането е отлепването, вследствие на хематома.
Не, даже напротив каза, че е “може би” отлепване ама не е много сигурен. Нито за но-шпа каза нещо нито за вит.С. Само каза лежене. А причината да смени утрогестана с дуфастон е, че от утро много ми пада кръвното, чак ми се губят моменти от деня и съм в ступор. Но пък ако утрогестана е по-силен и по-добър препарат съгласна съм на всичко, за да задържа бебето.
В четвъртък пак съм на преглед. Направо щях да се изненадам, ако при мен един път нещата се случат лесно.. не знам как някои хора докато разберат, че са бременни и вече са за родилното, ние тука хематоми кървене глупости……

Аз също от 4г.с. до 9г.с. включително нямах пропуск при АГ (понякога и по 2 пъти в седмицата) заради кафяво ЛЕКО зацапване...Всичко беше наред. Притеснявам се от вчера насам, че имам някакво леко напрежение/дискомфорт в корема наподобяващо цикъл. С нетърпение чакам утре, за да видя дали всичко е наред с бебето ми.
Пиши ни като мине прегледа. Всичко ще е наред! 🙏🏻
Виж целия пост
# 537
Пак се включвам след прегледа, всичко изглежда наред, но не знам дали да се притеснявам или не с тази седмица назад. Доктора ми обясни, че в началото тези разлики не са страшни и да не се безспокоя. Вие споделете
Виж целия пост
# 538
Слънце, Мая

Кураж и от мен! Това са опитности, през които Животът просто е решил да ви преведе… Бързо възстановяване и се надяваме скоро да ни се похвалите и в тази тема с прекрасни новини! ❤✨🙏🏻
Виж целия пост
# 539
Пак се включвам след прегледа, всичко изглежда наред, но не знам дали да се притеснявам или не с тази седмица назад. Доктора ми обясни, че в началото тези разлики не са страшни и да не се безспокоя. Вие споделете
То и моя върви с 1 седмица почти назад, ама това ми е последния проблем. 😂
Шегата на страна - късна овулация и след това и имплантация, това е. Не е закон, че ову ще е точно по средата на цикъла и за това се получават тези разминавания.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия