Образувание на кожата

  • 539
  • 2
Здравейте , случайно видях това нещо днес на левият ми крак отзад на пръсеца
Какво може да е ?
Не е кърлеж , има отгоре малко нокътче като израстък, остро ..като малка игла седи
 Дали е необходимо кожен ?
Не съм се бръснал нито махал косми там , не ме сърби или боли .
Благодаря, прилагам снимка
Виж целия пост
# 1
Кожен рог, трябва ви дерматолог.
Виж целия пост
# 2
прегледах снимки и информация за този кожен рог , но моето е разлино по скоро
ще се допитам тези дни или следващата седмица до доктор, за да видим .Единственото е че има форма на рог но е като игла , няма твърдост и е много малко
Ако някой има мнение още да сподели , ще съм благодарен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия