Естетични процедури за лице и тяло – 49 тема

  • 100 148
  • 794
# 150
Няма спасение.
Виж целия пост
# 151
Моята гневна също е много изразена, но след няколко слагания на ботокс малко се поразглади и вече не е толкова дълбока. Иначе и при мен не може да се блокира напълно, защото моята мимика е много силна и от средата на веждите чак натискам, а там не може да се боде, защото може да паднат клепачите.
Виж целия пост
# 152
Аз се отчитам с горно блефаро, ботокс и филър в назолабиалните (предния път беше преди четири години). Март месец ще правя долна блефаропластика.

Каква е разликата между скинбустър и мезотерапия?
Кристи къде прави блеферопластиката, доволна ли си, как са цените и колко време се възтановяваше
Доволна съм 😊 можеше, според мен, още малко да вземе в ъгълчетата, но лакомията край няма 😜 Правих я при Янева, в Зора. Цената е смехотворна там, в сравнение с другите места, но не това ми беше водещото. Просто най-много ми допадна от тези, с които правих консултация.

Относно възстановяването - предвиди си седмица, преди показване пред хора.
Виж целия пост
# 153
Има ли дами, които са си правили блефаропластика при д-р Янева или д-р Желязкова (освен Алена)? Коя от двете е по-добър избор? Ако имате желание, моля да ми изпратите снимки на лс, ако сте правили при някоя от тях. За операция не знам дали ще се реша, но поне една консултация мисля да направя.
Виж целия пост
# 154
Гледах видеа за ботокс и четох за поставянето му.
Защо веждите падат на някои хора уж при добро поставяне ?
Това е плашещо🧌
Виж целия пост
# 155
Гледах видеа за ботокс и четох за поставянето му.
Защо веждите падат на някои хора уж при добро поставяне ?
Това е плашещо🧌

Няма много общо с поставянето. Ботоксът парализира мускулите, които държат веждите. Ако някой има постоянна мимика да стои с вдигнати вежди, ще изглеждат паднали..
Ако не се хареса, ефекта е доста краткотраен.
Виж целия пост
# 156
При мен веждите падат за 2 седмици и после съм ОК.

За гневна бръчка освен ботокс, който никога не ме хваща на 100% на това място, вечер слагам и тейп лента на мястото. Определено има ефект.
Виж целия пост
# 157
При мен веждите падат за 2 седмици и после съм ОК.

За гневна бръчка освен ботокс, който никога не ме хваща на 100% на това място, вечер слагам и тейп лента на мястото. Определено има ефект.
Може ли инфо за тейпа, моля. И как се поставя?
Виж целия пост
# 158
При мен веждите падат за 2 седмици и после съм ОК.

За гневна бръчка освен ботокс, който никога не ме хваща на 100% на това място, вечер слагам и тейп лента на мястото. Определено има ефект.
Може ли инфо за тейпа, моля. И как се поставя?

Купувам тейп за лице с ширина 2,5 см, режа лентичка с дължина около 5 см като правоъгълник, изрязвам ъглите на правоъгълника от едната страна (към веждите ) и лепя на гневна бръчка и нагоре към челото. Не помня моя тейп какъв точно беше, но ето как изглежда примерно :


Тук има примерен модел на лепене,


но аз го лепя по друг начин. Слагам го между веждите и после към челото.
Виж целия пост
# 159
А къде четете/гледате повече за тейпинга?
Виж целия пост
# 160
От къде ги купувате тези тейп ленти
Виж целия пост
# 161
А къде четете/гледате повече за тейпинга?
В Pinterest  и Youtubе има много клипчета, но мен ме мързи да лепя на цялото лице и слагам само на гневна.


От къде ги купувате тези тейп ленти
Има на много места, но трябва да бъдат за лице и най-добре да са копринени. Аз ги купувам от тук :

https://www.nakolenka.com/catalog/%D0%BA%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D0%B7 … AYASAAEgKYtPD_BwE
Виж целия пост
# 162
Явно нещо не правя както трябва, но като ги сваля до 1 мин минава ефекта...
Виж целия пост
# 163
Има ли дами, които са си правили блефаропластика при д-р Янева или д-р Желязкова (освен Алена)? Коя от двете е по-добър избор? Ако имате желание, моля да ми изпратите снимки на лс, ако сте правили при някоя от тях. За операция не знам дали ще се реша, но поне една консултация мисля да направя.
Аз съм правила при Желязкова гб, за другата лекарка не мога да дам мнение. Аз съм си доволна от моята опирация.
Виж целия пост
# 164
Кинезио тейп напишете и ще ви излязат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия