Звездни компромати - Февруари' 23

  • 315 505
  • 3 103
# 2 175
На мен визуално ми харесва. Докато не отвори уста и особено извън сценарий. Има беден речник, като не й достигат думи почва да й трепери гласът, напряга се, напряга и мен. Пример: гледах я при Кадиев, беше седмичен коментатор. Стана дума за Яна Язова и Яна Маринова щеше да се задуши, докато се изкаже, много емоция - малко думи. Останах и с впечатлението, че тя всъщност или не чете, а повтаря каквото са коментирали начетени хора пред нея, или е почнала да чете худ.лит. на късна възраст и има някакви комплекси.
Неглижираният външен вид по медии го отдавам на това, че няма финансовата възможност, а не че е свободен избор или собствен стил, но пък й отива, има естествен вид и хубост.
Виж целия пост
# 2 176
Да, вчера като я гледах точно това си помислих - че няма никакъв речник. Иска да каже нещо, а сякаш не намира думите.  За толкова години актьорство така ли не се е научила да говори?
Виж целия пост
# 2 177
Да, вчера като я гледах точно това си помислих - че няма никакъв речник. Иска да каже нещо, а сякаш не намира думите.  За толкова години актьорство така ли не се е научила да говори?

Е, то това става с четене на книги...
Виж целия пост
# 2 178
Гъдулар с мечка 😂😂😂😂😂

Велики сте днес 😍
Виж целия пост
# 2 179
Творческият елит на Народния театър на официален коктейл: пазарски торби, палта, къси поли, голи колена, втренчени в нищото сърдити погледи... пффф.
Виж целия пост
# 2 180
Нормални хора виждам аз. Очевидно е, че ги снимат от две места. Свеж полъх ми е на мен тази снимка на фона на фрийк шоутата, които си спретват нашите випове.
Виж целия пост
# 2 181
Творческият елит на Народния театър на официален коктейл: пазарски торби, палта, къси поли, голи колена, втренчени в нищото сърдити погледи... пффф.

Гледах снимки от банкета снощи в Народния... По- скандалното за мен беше , че се е пушило във фоайето. В кръчмите не се пуши, в Народния театър - да
Виж целия пост
# 2 182
Ти пък, то по болници се пуши, ти в театър …
Яна не съм я гледала по интервюта, срещам я на живо. Последно преди година, много усмихната и женствена.
Това с мечката … 😃😃😃😃😃
Виж целия пост
# 2 183
Яна Маринова на живо е изключително нежна и красива. Интервюта с нея не гледам. Но много я харесвах в комедийния сериал с Лилия Маравиля и Михаил Билалов “Връзки”.
Виж целия пост
# 2 184
Какво ѝ има на Нона Йотова? Преди беше уж нормална.
Двете с мисис крокс вече са едно ниво.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 185
Нона Йотова и нормална 🤔
Това време не го помня 😆
Виж целия пост
# 2 186
Преди Богомил Бонев беше. После бавно и славно започна да изчатква.
Виж целия пост
# 2 187
Тя нали е актриса. Това може да е сценичен костюм.
Виж целия пост
# 2 188
На мен не ми е ненормална, както и Антония не ми е. Хората сме цветни и съм последния, който ще очаква да живеят живота си в калъпи, по нечии стандарти и виждания.
Нона е Нона, Антония е Антония.
Но Нона намирам за много надценена като талант и оттам самочувствие на творец.
Виж целия пост
# 2 189
Нона и аз не помня някога да е била обикновена и стандартна. Аз я харесвам (като творец не ми е известна, само помня една много стара песен дето вие Simple Smile една шарена такава. Организираха преди летни театрални фестивали в Разлог
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия