Звездни компромати - Февруари' 23

  • 315 504
  • 3 103
# 2 190
Тя е много шармантна. Лятото беше гост жури на театралния фестивал при нас. Много хубаво говори, беше изключително общителна и мила с всички участници. Снима се с всеки, пожелал. Но се обличаше изключително шашаво Wink не може да не я забележиш. И гримът винаги беше розов , преливащ в синьо Wink
Виж целия пост
# 2 191
За мен има разлика между това да си цветен, ексцентричен и извън реалността и реалистична самооценка. Вивиан Уестууд е ексцентрична.
Виж целия пост
# 2 192
Ана де Армас
Скрит текст:

Остин Бътлър
Скрит текст:

Гал Гадот и дъщери
Скрит текст:

Барбара Палвин
Скрит текст:

Сидни Суини
Скрит текст:


Риана
Скрит текст:
Лили Джеймс
Скрит текст:

Фелисити Джоунс
Скрит текст:

Реге-Жан Пейдж
Скрит текст:

Никол Кидмън
Скрит текст:


Катрин Нютън
Скрит текст:

Пинк
Скрит текст:

Елза Патаки
Скрит текст:


Бекъмови
Скрит текст:



Виж целия пост
# 2 193
Тук са толкова симпатични...
Виж целия пост
# 2 194
Елза се излага с тия сандали.
Виж целия пост
# 2 195
Никол да беше сложила едни обеци.
Виж целия пост
# 2 196
Хотел Централ и Яна Маринова ???????
Виж целия пост
# 2 197
Хотел “България”
Виж целия пост
# 2 198
Тук са толкова симпатични...
Наистина. Как станаха такива гротески? Затлъстели, кичозни, нацапотени същества.
Виж целия пост
# 2 199
Е, малко са поостаряли, качили кг, което доста променя всъщност. Пък тя е прекалила с филъри и ботокс, което е очевидно.
Виж целия пост
# 2 200
Еми това е, щото нали внезапно станха милионери...
Виж целия пост
# 2 201
Сравнявате различни снимки - професионални и лични на мисис крокс.
Виж целия пост
# 2 202
Тук са толкова симпатични...

Тези пък, кои са?

На фона на многото  звездни недоразумения в темата, тези са като свеж полъх.
Виж целия пост
# 2 203
Е, не ги ли позна? То цялата тема почти е за тях..... (Антония и мъжът ѝ)
Виж целия пост
# 2 204
Е, не ги ли позна? То цялата тема почти е за тях..... (Антония и мъжът ѝ)
Неееее!
Възможно ли е Joy
Та, тук изглеждат нормални, дори Фред е някак чаровен И слабичък.

ПП Аз "познавам" въпросните "герои" само от миналата година, моля извинете ме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия