Звездни компромати - Февруари' 23

  • 315 500
  • 3 103
# 2 280
Това с деформираните бебета на снимка е просто връх на психарията. Пълен ужас.
Жената, щом има желание, няма да изгуби връзка с децата си. Дъщерята е голяма и ще се разберат. А дори временно да не вижда сина си, дори да го настройват сега, той ще порасне и на едни 19-20 ще осмисли по друг начин нещата. От сърце й го желая.
Виж целия пост
# 2 281
Този човек е болен мозък.
Виж целия пост
# 2 282
На мен изказването за “кварталния кебапчия” ми направи същото впечатление като “басмената рокличка в кв.Дружба” на деса Цонева. Скъсана връзка с реалността и нереална самооценка.
Виж целия пост
# 2 283
https://tribune.bg/bg/obshtestvo/s-teb-sme-andrea-i-se-gordeem-/ ето този материал в края.
Виж целия пост
# 2 284
Покъртена съм от тези разкрития, горката жена. Дано се възстанови психически и намери щастие и покой. Изумявам се от цинизма на БНТ, не ги е срам. За неработещите институции е ясно, те само отчитат дейност на хартия и броят....
Виж целия пост
# 2 285
Ужасно! Много кураж на тази жена!
Виж целия пост
# 2 286
На мен изказването за “кварталния кебапчия” ми направи същото впечатление като “басмената рокличка в кв.Дружба” на деса Цонева. Скъсана връзка с реалността и нереална самооценка.
Абсолютно! Когато парвенюто мисли, че със славата и финансовия статус вече е придобил и класа.

Сещам се за писмото на Чарли Чаплин до дъщеря му с посланието -
*.....От време на време с метрото или с автобус разглеждай града, разхождай се.Гледай хората! И най-малкото по един път на ден казвай: „И аз съм една от тях!”  Да! Ти си една от тях, моето момиче. Нещо повече! Изкуството, преди да даде на човека крила, за да излети във висините, обикновено му счупва краката. И когато дойде момент, в който ти почувстваш себе си над публиката, веднага напусни сцената! Иди с първото такси в околностите на Париж. Аз много добре ги познавам!…

Там ще видиш много танцьорки като теб – даже по-красиви от теб, и по-горди от теб. От ослепителния блясък  на прожекторите  на твоя театър няма и следа! За тях прожектор е луната. Погледни, добре погледни! Не танцуват ли по-добре от теб? Признай си, моето момиче! Винаги има някой, който танцува по-добре! И знай – в семейството на  Чарли никой не е бил толкова груб, за да може да ругае един файтонджия или да подиграе просяка, седнал край Сена…..*
Виж целия пост
# 2 287
Това, че настройваното дете ще се осъзнае някой ден и всички ще плеснат с ръце и ще се прегърнат, въобще не е сигурно! Познавам родители, които накрая се отказаха да се борят и чакаха този "някой ден", но така и не го дочакаха.
Децата са си деца и трябва ежедневно и ежеминутно да им показваш, че ги обичаш, търсиш, искаш. Иначе много бързо се повлияват и застават на страната на този, който е до тях постоянно.
Виж целия пост
# 2 288
Баба Силвена
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 289
Голямо сладурче!
Виж целия пост
# 2 290
По-желание, ама тя се е докарала на 30 годишна. Ама нека, щом това я прави щастлива.
Виж целия пост
# 2 291
Да остаряваш е привилегия и се загладила като 20 годишна.
Няма ли някаква възраст дето вече можем да си бъдем дърти на спокойствие да му се не види, без да се очаква визия на 20+ годишна жена.
Виж целия пост
# 2 292
Да, така е. Постоянно когато търсиш контакт и капеш като капката на едно и също място, дори детето временно да те отблъсква, то в почти всички случаи идва момент, в който контактът се осъществява. Дълбоко в себе си всяко дете иска да има връзка и с двамата си родители и ако няма пълен игнор от страна на някой от тях, това закономерно се случва все някога. Изчела съм всичко възможно по темата за родителското отчуждаване и това е мнението на специалистите, не само мое. За тази цел майката трябва да търси всяка възможност да говори и общува със сина си, да му прави подаръчета по всеки повод, да се интересува от него. Андреа ще е улеснена в някаква степен, защото има и по-голямо, почти пълнолетно дете, с чиято помощ това ще бъде още по-лесно. Пак казвам - от сърце й желая всичко да й е наред с отношенията с децата. Ще се справят. И здраво бебе да си роди също, да не се поддава на психариите.
Виж целия пост
# 2 293
По-желание, по-принуда, по-възможности....хаххаа
Виж целия пост
# 2 294
Кели Макгилис и Том Круз преди и сега
Много любим филм "Топ гън" Heart
Скрит текст:
Сега чета в Уикипедия, че тя е имала 3 брака, последния с жена
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия