Звездни компромати - Февруари' 23

  • 315 499
  • 3 103
# 2 325
Леонардо колкото повече остарява, толкова повече ми заприличва на Ленин. А, какво симпатично момченце беше ...
Виж целия пост
# 2 326
Тоци пак си е качила миглите върху очилата.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 327
Леонардо колкото повече остарява, толкова повече ми заприличва на Ленин. А, какво симпатично момченце беше ...

Руская бабушка е едната му.
Скрит текст:

Виж целия пост
# 2 328
Значи, тая снимка по-назад на Наоми за пореден път ми затвърждава мнението, че прекалено слабите хора не остаряват никак красиво. Дано нищо да не е изскочило, надявам се, че иначе шок - кожички!
Виж целия пост
# 2 329
"Живот ли бе - да го опишеш"
Както е казал един поет.
Вероятно някои от вас знаят целия куплет Hushed

А тук е, любов ли бе, да я опишеш...


Виж целия пост
# 2 330
Поне се обичат хората! Големи са сладури, не знам как може да ви дразнят! Grinning
Виж целия пост
# 2 331
Не знам коментирано ли е назад, че Великото творческо семейство Плачков-Попова подкрепили Васил Драганов на страницата му във фейсбук. Плачков чак кураж му пожелал!!! Ето от такива приятели и колеги си е повярвал, че е повече мъж от квартален кебапчия и му идва “кураж” да разнася бившата си жена в национален ефир. Ако бившата беше продължила живота си с кварталния дилър примерно или кварталната фитнес батка, щеше да е тишина или да им козирува.
Да, предпочитам цирк Батинкови, наистина.
Виж целия пост
# 2 332
"Живот ли бе - да го опишеш"
Както е казал един поет.
Вероятно някои от вас знаят целия куплет Hushed

А тук е, любов ли бе, да я опишеш...



И любовта си заключили даже.

Виж целия пост
# 2 333
Тоцини са в пъти по приятни от Плачкови. В такъв случай искам да изпълнят заканата си да емигрират, ама и чужденците нищо не са ми направили, та.....🤨🤨🤨
Виж целия пост
# 2 334
Доктор Мангъров е публикувал снимка на внучката и майка си с надслов - Емилиана на 1, Елена на 101.
Да са му живи и здрави!
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 335
Не коментирам кой кого какво в тази грозна история. Но съм съгласна с Кактусчето. Да тръгнеш да раждаш дете, при положение че още не си стабилизирал ситуацията с децата, които вече имаш, никак не помага на тези деца. Та, и двамата не са съвсем ОК. Не и спрямо децата.
Виж целия пост
# 2 336
Ако майката на Мангъров е на 101, браво…да е жива и здрава, да се порадва на още правнуци.
Виж целия пост
# 2 337
Гледам Божана по БТВ, тази жена хич не е на център…..
жестока просташки език и вид.
Виж целия пост
# 2 338
Бернарда Береану е рожденичка.
Виж целия пост
# 2 339
Лили Деп
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия