Звездни компромати - Февруари' 23

  • 315 499
  • 3 103
# 2 535
Какво е това съжаление към сем.Гущерови? Сакън.

Няма да ходят за домати на Женския пазар, не се притеснявайте.

Ако има някаква доза истина в статията единствената нормална реакция е жал.
Виж целия пост
# 2 536
Точно така, и Мара намекваше, че Прасчо я поступвал.
И мен ме е жал за всяка жена, жертва на насилие. И никоя не бива да търпи това...
Виж целия пост
# 2 537
Батинков много странен поглед вади. Сякаш не е на вино, а на някаква субстанция.

Според мен си подпийва човекът, повече, отколкото се полага. Не казвам, че е алкохолик, а че не сяда без чаша.
Виж целия пост
# 2 538
То си му личи, че прекалява, има такава червена и блуждаеща физиономия. Ако Светла е жертва на насилие, искрено я съжалявам, от друга страна защо ражда 3 деца. Ако е по нейно желание, това само тя си знае.
Виж целия пост
# 2 539
Това за гъдуларя и мечката беше много добро...
В буквалния смисъл си прилича на мечка, в сравнение с крехката дама до нея.
И двамата имат нужда от спешна диета.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 540
Много кофти кадър за едната, много добър за другата Simple Smile
Виж целия пост
# 2 541
Мъск се похвали в Тиутър със своя книга и с очаквано бебе...Той нали имаше дете?
https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/Musk-se-pohvali-v-Tiut … vano-bebe-1576735
Също в предговора Илон Мъск загатва, че се очаква да стане баща през март 2023 година.

"Един ден през юни 2022 г. съпругата ми ме събуди, като ми даде положителент тест за бременност. Беше сюрреалистичен, радостен момент. Никога преди не съм бил нечий баща, но винаги съм искал да бъда. Бебето трябва да се роди на 7 март 2023 г., така че тази книга щеше трябва да бъде напълно завършена до средата на февруари", пише той.

Смело пише и за това, че е бил в дупка през последните няколко години.
Виж целия пост
# 2 542
Антония ли е качила тази снимка? Тя е потресаваща... Малко като рекламите "преди и след" 😂
Виж целия пост
# 2 543
Мъск на  колко тежки наркотици е?
Досега не бил баща на никой.
Виж целия пост
# 2 544
Мъск се похвали в Тиутър със своя книга и с очаквано бебе...Той нали имаше дете?
https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/Musk-se-pohvali-v-Tiut … vano-bebe-1576735
Също в предговора Илон Мъск загатва, че се очаква да стане баща през март 2023 година.

"Един ден през юни 2022 г. съпругата ми ме събуди, като ми даде положителент тест за бременност. Беше сюрреалистичен, радостен момент. Никога преди не съм бил нечий баща, но винаги съм искал да бъда. Бебето трябва да се роди на 7 март 2023 г., така че тази книга щеше трябва да бъде напълно завършена до средата на февруари", пише той.

Смело пише и за това, че е бил в дупка през последните няколко години.
Той нямаше ли 7-8 деца? Дали няма проблеми с паметта?
Виж целия пост
# 2 545
Е, как да не е бил? Нали името му беше странно като на една от ракетите му? Simple Smile

Иновативният предприемач Илон Мъск и канадската певица Граймс смениха името на новороденото си бебе, но промяната засяга само три символа, съобщи Си Ен Ен.

На пети май милиардерът Мъск обяви в Туитър, че Граймс е родила момче. Скоро след това двойката обяви намерението си да даде на детето името X AE A-12.

https://dariknews.bg/novini/liubopitno/strannoto-ime-na-novorode … ms-snimki-2227012
Виж целия пост
# 2 546
Той нали беше високофункциониращ Аспегер.
Виж целия пост
# 2 547
Може и от грешен превод да идва всичко. Ако някой има достъп до Туитър дайте да видим какво действително е писал Мъск.
Виж целия пост
# 2 548
В неделя в Търси се ще гостуват Петко и Яна.
Виж целия пост
# 2 549
Може и от грешен превод да идва всичко. Ако някой има достъп до Туитър дайте да видим какво действително е писал Мъск.

В Туитър не е написал нищо. Това го е писал в новата си книга.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия