Математически турнири 1-4 клас. Тема №61

  • 93 427
  • 753
# 690
Кога излизат резултатите от МБГ?
Виж целия пост
# 691
Здравейте. Някой има ли задачите от днес - Черноризец Храбър за 2 клас?
Виж целия пост
# 692
Кога излизат резултатите от МБГ?
Някои локални организатори (училища и частни центрове) вече оповестиха резултатите на децата, които са се явявали при тях, други още не са. Организаторът ще публикува файла с разпределението на медалите на интернет страницата на турнира не по-късно от 10 дни след получаване на последните протоколи с резултати от локалните организатори. Предвид че състезанието се провеждаше до 30-ти октомври, последните протоколи би трябвало да се получат от организатора до към 3-4-ти ноември и от този момент ще тече 10-дневния срок за публикуване на общото класиране.
Виж целия пост
# 693
Здравейте , някой има ли задачите за 4 клас от вчерашното състезание Черноризец Храбър?
Виж целия пост
# 694
Кога излизат резултатите от МБГ?

Mатерика току що ги публикуваха.
Виж целия пост
# 695
Кога излизат резултатите от МБГ?

Mатерика току що ги публикуваха.

Може ли линк?
Виж целия пост
# 696
Здравейте , някой има ли задачите за 4 клас от вчерашното състезание Черноризец Храбър?
Пращам ти ЛС.
Виж целия пост
# 697
Здравейте,никъде в регламента на Черноризец Храбър не намерих как става класирането и получават ли нещо децата-сертификат или медал?
Виж целия пост
# 698
ЧХ - класирането е на регионален признак, броят на медалите е пропорционален на броя участници за съответната възрастова група, има и грамоти.
Виж целия пост
# 699
Кога излизат резултатите от МБГ?

Mатерика току що ги публикуваха.

Може ли линк?
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02HzyeD4SBYxMid … d=100060216740196
Виж целия пост
# 700
Виж целия пост
# 701
Хора, толкова ли е трудно да се влезе в сайта на материка и да се видят протоколите за двете локации?
Да не говорим, че аз питах за крайното класиране, не на определен център. Благодаря на човека, който ми отговори!
Виж целия пост
# 702
Крайното класиране излиза около 10.11.
Третокласникът и първокласникът са с по 36 т. на МБГ. За първи път се явяват, някой може ли да сме ориентира как са им резултатите?
Виж целия пост
# 703
Крайното класиране излиза около 10.11.
Третокласникът и първокласникът са с по 36 т. на МБГ. За първи път се явяват, някой може ли да сме ориентира как са им резултатите?

Ние сме първи клас и имаме 35 точки.
Виж целия пост
# 704
Вероятно и градът има значение?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия