Боледуване на децата ни-тема 70

  • 40 387
  • 838
# 570
Малкия е та 2 г и 4 м почти 17 кг 1 м е висок.
Дядо му е 194 см едър човек
Татко му е 186 см едър също.
Аз не съм никак ниска.
Всяко дете расте по различен начин и е до ген също.
Виж целия пост
# 571
Снощи късно се сетих да проверявам резултата от гърления секрет... е, заспах усмихната чист е ...обаче в късните часове се събуди с покашляне въртя се кашля ..ревна накрая станах и му дадох гринтус след което заспа сутринта не е кашлял но аз не мигнах ...
Виж целия пост
# 572
Likeawind,супер,че гърления секрет на детето е чист.Дано е добре вече и повече никакви болести.
Лайт,как е детето?Моя продължава да няма Т,но е отпаднал и лежи,подсмърча и кашля.Гърлото го боли,но днес казва,че по малко от вчера.
 Гърленият му секрет най-после излезе .Пак си развъжда Стафилокок Ериус масово.Колко АБ изпи и как един не подейства и не се изчисти не знам.Иде ми да рева вече от тия болести.
Резултатите ще взема утре и ще го заведа с тях пак при педи,че днес беше до обяд.
Виж целия пост
# 573
Привет!
Някоя мама да е борила Мораксела с капки Азитер?
Виж целия пост
# 574
Привет!
Някоя мама да е борила Мораксела с капки Азитер?
За мораксела съм слагала най-различни капки за очи, ако в антибиограмата пише, че азитромицина е "S" всичко е точно.
Виж целия пост
# 575
Здравейте на всички тук. Първо - да пожелая болните да се оправят бързо, и второ - да благодаря на пишещите и включващи се с информация и съвети. Имам въпрос - малкият ми син е на 12г. /ако постът ми не е за тази тема, моля модераторите да го преместят/ и от миналата сряда поддържа 37.5 градуса температура стабилно. Гърлото е умерено зачервено. Оплаква се от отпадналост и главоболие, други симпроми няма. Ходихме на лекар, изписа АБ, почти го е изпил, ефект няма от него. Пуснахме ДКК, утайка и ЦРП в  норма, т.е. възпаление няма. Питането ми е дали има и други със същите симптоми? Сърдечно благодаря предварително!
Виж целия пост
# 576
Явно нещо се развива,взех я казаха че кашляла и сополи имала,вече не издържам 7дни и хоп......и така два месеца...сега и джипа й някой е взел ....главата ми пуши,ще мисля кой да я гледа,не че имам варианти,а съм пред отпуска от 6-ти....ама какво да направя,сиг изглежда нагласено🤯
Виж целия пост
# 577
Елиан,грипа е с такива симптоми сега.Отпадналост,Т,главоболие и хрема.
Мими,явно нещо започва.И аз уж съм отпуска и си правех планове как ще почивам без дете и той взе,че се разболя.
Днес се престраших и за началото на май записах екскурзията само да е здрав.
Виж целия пост
# 578
Дани,същата бактерия ли беше и предишния път или този път е друга?
Ние си стоим в къщи добре че вали та да не се дразни че навън е топло а тя пак е в карантина.
Виж целия пост
# 579
Елиан,грипа е с такива симптоми сега.Отпадналост,Т,главоболие и хрема.
Мими,явно нещо започва.И аз уж съм отпуска и си правех планове как ще почивам без дете и той взе,че се разболя.
Днес се престраших и за началото на май записах екскурзията само да е здрав.

Благодаря! Тъкмо се върнахме от УНГ. Потвърди за възпаленото гърло, продължаваме с АБ, докато направи 7 дни. Аз се притеснявам от това, че температурата е ниска, а е много отпаднал. Не давам нищо температуропонижаващо. Иначе си хапва добре. Ще включа Имунобор Протект.
Виж целия пост
# 580
Голямата на 4г и 3м е 113см 17кг .  Малката си върви добре за сега на 2г и 1м 87см 10кг .
И моята голямата е със сополи но стоят назад , ходи на градина за сега (нито тече,нито киха) но си имам наум ,че ще е до края на седмицата няма да издържи повече (такова чувство имам) . А и аз до преди 1 седмица бях на аб после направих алергия и вече 2ри ден с болки в гърлото. Май съм станала по-кекава от децата…
Виж целия пост
# 581
Elian, понякога и с ниска температура му е отпаднало на човек или не му е добре.
Моето нощес се въртя пъшка, температура беше 37,3 .
.Днес разтройство имаше само 2 пъти ,но като вода пак .Днес и утре е  в къщи пък после ще видим.
Виж целия пост
# 582
Кашлицата не е на всяка минута, но си я има суха е, незнам дали е лаеща трудно ми е да определя това, някак от гърлото,дрезгава може би.
Вече си мисля дали не е алергична,как се доказва с тест ли,но пък си кихаше още в неделя....
Виж целия пост
# 583
Самантиниа,същата беше.Пи АБ по антибиограма 10 дни и пак не се е изчистил.Тоя златист стафилокок ще се окаже много упорит ми се струва.
При вас вали,но при нас е облачно и студено и моя се дразни много,че не е сред децата на училище,не го пускам навън да играе и на танци и баскетбол.От танците за 3 март ще имат концерт и много му е криво,че няма да играе.
Лайт,ако може го остави и в Четвъртък вкъщи,че Петък е почивен и другата седмица вече,ако е добре на училище.
Елиан,моя Т няма,но пак днес беше отпаднал.Лежа,че на обяд и поспа малко,което за него не е присъщо.Явно тая хрема,че и кашлицата се засили го измориха.Само до утре да не стане на бронхит пак докато стигнем до педи,че ще полудея вече.
Мими,алергична кашлица мисля,че и тя с тест се доказва.
Виж целия пост
# 584
Elian, понякога и с ниска температура му е отпаднало на човек или не му е добре.
Моето нощес се въртя пъшка, температура беше 37,3 .
.Днес разтройство имаше само 2 пъти ,но като вода пак .Днес и утре е  в къщи пък после ще видим.

Благодаря и на Вас! Да, безспорно и ниската температура е мъчителна и дава отражение върху общото състояние. При него никога не се е случвало толкова дълго да поддържа такива стойности. Винаги започва ударно с над 38 и за няколко дни се оправя. Точно затова се включих тук с питанка. Нямам представа какви са преобладаващите симптоми този сезон.
За да съм полезна, споделям следното: от 2015г. до 2018г. три поредни зими карах грип на легло по три седмици. Реших, че трябва да направя нещо за имунната си система. Оттогава до сега през октомври започвам всяка сутрин на гладно прополис тинктура и сироп от бъз, домашно приготвени. Пролетта ги спирам. От зимата на 2018 до днес не съм боледувала. Давала съм и на сина ми, но не редовно и сега се упреквам..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия