Д-р Иван Сигридов - Тема 8

  • 81 726
  • 737
# 285
Здравейте, вярно ли е, че др. Сигридов вече приема само бременни жени, а не подготвя за бременност...? Аз съм пациентка на др. Русев (правим инвитро опити и той ме консултира) - дали като негова пациентка ще ме приеме и др. Сигридов? Благодаря!
Виж целия пост
# 286
Здравейте, знаете ли кое от изброените неща е терапия за НК клетките, че нещо не ми е ясно...? Сякаш всичко е само за теомбофилията.
А сега, след като имам диагноза от доц. Русев, как да продължа с вливките...? Просто да се обадя на регистратурата и да кажа, че ми трябват или... ? За първи път ми е
 Благодаря!

Виж целия пост
# 287
Интралипида е за НК клетките, но не знам как се действа с вливането. Предполагам звъните и казвате, че сте за вливка и ви дават час за такава
Виж целия пост
# 288
Здравейте, знаете ли кое от изброените неща е терапия за НК клетките, че нещо не ми е ясно...? Сякаш всичко е само за теомбофилията.
А сега, след като имам диагноза от доц. Русев, как да продължа с вливките...? Просто да се обадя на регистратурата и да кажа, че ми трябват или... ? За първи път ми е
 Благодаря!


Колко са ви НК клетките, може ли да споделите? Моите впечатления са, че на всички едно и също изписва, само дозата Интралипид е различна…иначе да обаждате се и казвате, че сте за вливка.
Виж целия пост
# 289
Ето това са стойностите от кръвните изследвания, които излязоха завишени. Какво мислите? Много ли са високи? Вашите как са?

Здравейте, знаете ли кое от изброените неща е терапия за НК клетките, че нещо не ми е ясно...? Сякаш всичко е само за теомбофилията.
А сега, след като имам диагноза от доц. Русев, как да продължа с вливките...? Просто да се обадя на регистратурата и да кажа, че ми трябват или... ? За първи път ми е
 Благодаря!


Колко са ви НК клетките, може ли да споделите? Моите впечатления са, че на всички едно и също изписва, само дозата Интралипид е различна…иначе да обаждате се и казвате, че сте за вливка.
Виж целия пост
# 290
Имам чувството, че наистина една и съща терапия изписва, моята от преди години беше същата или много подобна (ще потърся и споделя). Бяха ми по-високи иначе.
Виж целия пост
# 291
Здравейте. Два дни не мога да се свържа с клиниката и на трите посочени телефона.Писах им и мейл, но нямам отговор. Някой има ли информация какво се случва? От Варна съм и ми предстои вливане на Имуноглобулин
Виж целия пост
# 292
Писаха, че са отпуска
Виж целия пост
# 293

Благодаря. А знаете ли до кога ще бъдат в отпуска?
Виж целия пост
# 294
Утре ще работят вече
Виж целия пост
# 295
Споделям моите резултати, но това беше през 2020 г.


Виж целия пост
# 296
Благодаря!

Споделям моите резултати, но това беше през 2020 г.



Виж целия пост
# 297
Здравейте,
Някой да си е правил вливка с Феринжект в 8-9 месец на бременността? Предстои ми трета вливка, но някъде четох, че се правят до осми месец. Благодаря!
Виж целия пост
# 298
Аз правих, мисля че 3 седмици някъде преди секциото Simple Smile нямаше проблем, даже бях с перфектен хемоглобин, което помогна много за операцията
Виж целия пост
# 299
Аз правих, мисля че 3 седмици някъде преди секциото Simple Smile нямаше проблем, даже бях с перфектен хемоглобин, което помогна много за операцията
Благодаря ви, сега вече съм по-спокойна 😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия