Danonino - създадени с мисъл за вас и вашите деца

  • 12 945
  • 578
# 120
Харесват ни вкусовете ,детето ми много го обича и само си ги взима.Избира си най-често банан и боровинки
Виж целия пост
# 121
Витамините, изчистеният състав и не на последно място страхотният вкус.
Виж целия пост
# 122
Малкият ми син обича много Данонино. Вкусно е! Взима си,щом има възможност.
Виж целия пост
# 123
Внукът ми ги обожава и винаги има в хладилника
Виж целия пост
# 124
Защото децата го предпочитат, да си призная и аз хапвам понякога.
Виж целия пост
# 125
Полезният, натурален състав и различни вкусове, а и малките удобни опаковки.
В седмицата веднъж купувам.
Виж целия пост
# 126
Харевсам вкуса му и изчистения състав.
Виж целия пост
# 127
Купувам го, защото децата го харесват, веднъж ма две седмици.
Виж целия пост
# 128
Децата ми пораснаха с Данонино.  Харесваха вкуса, и все още го харесват. Забавляваха се с магнити и лъжички. Продължавайте да радвате с вкус и забавления.
Виж целия пост
# 129
Купувам ги  почти всеки ден защото децата го харесват много
Виж целия пост
# 130
Избирам Данонино заради полезният състав, плодовите натурални вкусове и удобните малки опаковки, които са достатъчни за еднократна консумация. Дъщеричката ми  обожава да си  го хапва, а и много се зарадва на подаръчетата - магнити с цифри, които се редят като пъзел.
Купуваме често - всеки уикенд, като се запасяваме за цяла седмица.
Виж целия пост
# 131
Купуваме го. С Данонино поне е забавно. Замразява се или се бърка. Децата го харесват.
Виж целия пост
# 132
Купувам го по желание на внучката. Ама много малки тези кофички.
Виж целия пост
# 133
Купуваме всеки ден, много са хубави!
Виж целия пост
# 134
Харесва ми плътността на консистенцията. Другите млека с вкус на плодове са с по-млечен вкус и са по-редки като консистенция. Данонино наподобява кремче и дори деца, които отказват да ядат кисело мляко го хапват с удоволствие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия