Danonino - създадени с мисъл за вас и вашите деца

  • 12 945
  • 578
# 105
Вкусен десерт, опаковката е идеална, нито много малка, нито много голяма.
Виж целия пост
# 106
Злоядото момче много ги харесва. Затова ги купуваме често. Данониното го спасява от гладна смърт. А и са забавни картинките. Преди време с кеф събираше магнитите.
Виж целия пост
# 107
Децата го харесват, полезни са и много вкусни
Виж целия пост
# 108
Дъщеря ми го харесва, защото е вкусен. Купаваме го няколко пъти в месеца.
Виж целия пост
# 109
Моето дете харесва рекламата с големия динозавър.
Виж целия пост
# 110
Купуваме всяка седмица Данонино.
Купувам ги и за училище - предпочитам детето да хапне мляко вместо нещо сладко като вафла или кексче.
Когато има и някаква колекция детето още повече иска да ги купуваме Simple Smile
Имаме и магнитчета и лъжички.
Виж целия пост
# 111
Купувам Данонино заради вкуса и състава, детето ми много го харесва. Купувам всяка седмица.
Виж целия пост
# 112
Детето го харесва и си търси "нино, нино". Млечно и плодово е. Особена удобни са и паучовете.
Виж целия пост
# 113
Както повечето деца, моето също беше злоядо. Но обожавсше Данонино и си хапваше с удоволствие. Поне веднъж седмично купува, а като събираме магнитчета- и по - често. Сега е вече голям, но пак обича лекия, приятен, вкус, но купувам по-рядко, веднъж, два пъти в месеца.
Виж целия пост
# 114
Вкъщи следваме правилата за здравословно хранене и изчистеният състав на Данонино е едно от предимствата, заради които не отказвам на децата ми да им го купя. Удобните опаковки и разнообразният вкус също са плюс.
Виж целия пост
# 115
Харесвам състава и вкуса и това ме кара да купувам Данонино за мен и баща й. Тя е още много мъничка и не й давам подобни десерти. Но веднага щом стане достатъчно голяма, ще й купя да опита. Вярвам, че ще й хареса и ще стане любима награда.
Виж целия пост
# 116
Избирам Данонино, защото детето ми го харесва отдавна. Купувам всяка седмица.
Виж целия пост
# 117
Избирам Данонино, защото децата ми го обожават.
Виж целия пост
# 118
Изчистеният състав и страхотният вкус
Виж целия пост
# 119
Харесва ни вкуса и липсата на вредни съставки в съдържанието на данонино. Иначе децата го обичат като всичко сладко😊
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия