Danonino - създадени с мисъл за вас и вашите деца

  • 12 945
  • 578
# 375
Детето ми обожава всики продукти на данонино и за ядене и за пиене! Тя вече сама си ги взима, като влезе в магазина, а и смятам всички деца обичат Данонино! Удобни са, малки кутийки, не се вредна храна, много различни вкусове и всички харесват Данонино!
Виж целия пост
# 376
Нямам малко дете, но ми харесват симпатичните малки кофички. За децата е интересно и полезно.
Виж целия пост
# 377
Купувам го често, защото смятам, че е по-качествен продукт от другите подобни на пазара и защото внукът ми много го харесва.
Виж целия пост
# 378
Избирам Данонино, защото вкусът е много добър, а качеството на ниво. Купуваме го рядко, може би веднъж месечно, по-скоро като лакомство
Виж целия пост
# 379
По-различен е от останалите - малки опаковки, шарен, това със сладоледите (да могат да се замразяват) беше много хитро и уникално също. Рядко го купуваме, като награда е по-скоро.
Виж целия пост
# 380
Детето го обожава почти всеки ден купуваме заедно
Виж целия пост
# 381
Много приятният плодов вкус, това че става за сладоледчета, доста често вземаме.
Виж целия пост
# 382
Избирам данонино,защото детето супер много го харесва и е супер удобна опаковката за училищната чанта за храна
Виж целия пост
# 383
Купуваме ги, надявайки се, че наистина са по-качествени от всичко други на пазара.
Децата ги харесват, събираме лъжички, магнитчета и всякакви други подаръчета, които вървят с млеката Simple Smile
Виж целия пост
# 384
Купувам го, защото се харесва на вкус и се надявам да е полезно. Сега прочетох, че може и да се замразява като сладолед и непременно ще го пробвам.
Купувам винаги, когато на детето му се дояде.
Виж целия пост
# 385
купувам ги, защото детето ги харесва и ги хапва. вземам може би веднъж в седмицата.
Виж целия пост
# 386
Само за деца ли е? Не може ли и ние, възрастните, да облажим с нещо вкусно от време на време?
Виж целия пост
# 387
Чудесен десерт, дъщеря ми с удоволствие си го хапва.  Купуваме често.
Виж целия пост
# 388
Купувам го защото дъщеря ми харесва Данонино, веднъж в седмицата.
Виж целия пост
# 389
Защо млечните продукти са толкова важни за децата?

Млякото и млечните продукти са незаменима храна за всички възрасти, но особено за децата. Прясното и киселото млякото, различните типове сирена, кашкавали, извара, сметана и пр. продукти на млечна основа, трябва да присъстват в ежедневното меню на малчуганите. Те са източник на калций, калий и магнезий, като са в оптимално физиологично балансирани съотношения. Доставят пълноценен протеин, фино емулгирани млечни мазнини, млечна захар (лактоза), мастноразтворими (А,D,E) и водноразтворими (B1, В2, С, РР) витамини.

Примерно детскo меню за един ден:

Закуска: Сандвич с пастет от маслини и домати и чаша айрян.
1-ва междинна закуска: Сезонен плод
Обяд: Салата зелена с репички; Мусака с картофи и свинска кайма; Плодова салата; хляб пълнозърнест
2-ра подкрепителна закуска: Кисело мляко.
Вечеря: Печена риба с пюре от зеленчуци, салата пресни краставици и филийка хляб.

Вижте още ТУК.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия