Danonino - създадени с мисъл за вас и вашите деца

  • 12 945
  • 578
# 390
Купуваме ги от време на време. Малкият ги харесва. Харесва ги и замразени.
Виж целия пост
# 391
И двете ми мочета го харесват и го купувам редовно - поне два пъти в седмицата.
Виж целия пост
# 392
Купуваме Данонино веднъж в седмицата за цялата седмица. Изключително любима храна на малкото дете в къщи, което само повтаря- мляко, мляко, искам!
Виж целия пост
# 393
Децата ми обичат "Данонино". Често го купувам и замразявам като сладолед. Любим десерт в малка опаковка.
Виж целия пост
# 394
Кое ви кара да изберете Данонино за вашето дете и колко често го купувате?
Детето ми харесва Данонино, хапва си го като междинно хранене, (а и аз понякога). Като цяло не яде кисело мляко и точно това ме кара да купувам Данонино, защото вкуса е чудесен. Отделно след хапване използваме кофичките са игра. Купуваме и големите "пакети" с червена кутия с Данонино за ядене и пиене. Купуваме може би на  около 2 седмици.
Виж целия пост
# 395
Любим десерт за моя син. Често замразен, с клечка. Simple Smile
Виж целия пост
# 396
Вкусни са и ги обичаме всички в семейството. Имат витамин Д и калции необходим за растежа на детето ми.
Виж целия пост
# 397
Поддържаме винаги наличност от малките симпатични кофички, малкият отваря вратата на хладилника и сам си взима.
Виж целия пост
# 398
Детето избира Данонино, защото му е вкусно както замразено, така и не. Купуваме го веднъж седмично (с пазаруването за седмицата).
Виж целия пост
# 399
Харесва ми вкусът и малката опаковка
Виж целия пост
# 400
Съставките, размера на опаковката, забавните допълнения къмпинг него по време на кампания и вкусът.
Виж целия пост
# 401
Желанието на детето, един път вседмицата задължително се купува.
Виж целия пост
# 402
Избирам Данонино,защото детето го харесва и е с добър състав. Купувам веднъж седмично.
Виж целия пост
# 403
Вкусно десертче за междинно хранене. От време на време взимам на моя тийн.
Виж целия пост
# 404
Моето дете много обича Данониньо. Купувам му през ден, но и всеки ден би ял. Вярвам, че е с изчистен състав и подходящо за малки деца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия