Danonino - създадени с мисъл за вас и вашите деца

  • 12 945
  • 578
# 435
Вкуса и опаковката
Виж целия пост
# 436
Вярвам, че е с изчистен и полезен състав. Хапваме го за десерт
Виж целия пост
# 437
Вкусовете на продукта и малката опаковка, достатъчна точно за едно хапване. Купувам през седмица по една четворка.
Виж целия пост
# 438
Изглежда да е ок откъм състав и детето го харесва. Даже напоследък купувам от паучовете и си ги смуче сам.
Виж целия пост
# 439
Чудесният вкус!
Виж целия пост
# 440
Това че децата ми го харесват, а също и това че Данонино е здравословен и полезен продукт. С различни вкусове и забавни опаковки.
Виж целия пост
# 441
Купуваме всеки ден. Детето го обожава,а аз нямам нищо против да го хапва.
Виж целия пост
# 442
Няколко пъти през седмицата купуваме. Детето го харесва, ние с баща му също. Всичките вкусове са вкусни, а и съставът му е изчистен.
Виж целия пост
# 443
Разнообразните вкусове, малките разфасовки и забавните игри/играчки- това ме е "карало" да купувам доста често Данонино.
Виж целия пост
# 444
Малката го харесва, но и баткото си хапва от него, нищо че е на 14 години. Купуваме го редовно.
Виж целия пост
# 445
Чудесният вкус,малките разфасовки.Купуваме го често.
Виж целия пост
# 446
Детето ми обожава Данонино, и си хапва редовно.
Виж целия пост
# 447
Харесвам вкуса на Данонино, но преди аз да го избра, винаги го избора сина ми, който сам го слага при покупките Simple Smile
Виж целия пост
# 448
Не купуваме често, защото се старая да ограничавам сладките неща, но дъщеря ми ги харесва много на вид и вкус, а аз ги предпочитам пред други марки, защото имат по-изчистен състав.
Виж целия пост
# 449
Купуваме всеки път, когато сме заедно в магазина с дъщеря ми. Много харесва Данонино, отива сама и го слага в количката. Аз също харесвам вкусовете му.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия