Danonino - създадени с мисъл за вас и вашите деца

  • 12 945
  • 578
# 450
Често купуваме този десерт  за двете  ми деца, харесват всички видове.
Виж целия пост
# 451
Малките, удобни опаковки, плодовият вкус, естествените съставки, правят Данонино наш избор Simple Smile
Виж целия пост
# 452
Малки удобни опаковки, идеални за лятото. Пораснали са моите деца но продължават да си похапват Данонино. А и пазим една ценна колекция от лъжички на Данонино, спомен от детството!
Виж целия пост
# 453
Харесва ни страхотният вкус! Понякога купуваме всяка седмица.
Виж целия пост
# 454
Данонино е вкусно и децата го харесват, това е основния ми мотив Simple Smile
Виж целия пост
# 455
Децата ни обичат Данонино - всъщност започнахме преди години с голямата, защото тогава нямаше много алтернативи на плодови млека за деца, а вкусът е чудесен. Разбира се, опаковката - в размер, подходящ за детските ръчички, шарена и весела със симпатичен герой, привлича детското око в магазина, а опаковките на Данонино за пиене след консумация даже сме ги ползвали за игра - ролева, вместо кегли и т.н. Вратата на хладилника е цялата в магнитите, които вървяха с всяка опаковка, а редовно изскачат и лъжичките😄Купуваме регулярно, защото децата ги харесват и сами си ги взимат в магазина!
Виж целия пост
# 456
Децата ми са големи вече, но купувам за племенницата, която много го обича и винаги на него се спира в магазина.
Виж целия пост
# 457
В къщи се купува постоянно, защото дъщеря ми го обожава.
Виж целия пост
# 458
Кара ме да го избера дъщеря ми, привлечена от шарената опаковка.
Не го купуваме често, предпочитаме сами да си приговим плодово мляко.
Виж целия пост
# 459
Купуваме Данонино, защото децата го харесват и защото има калции и витамин Д в него
Виж целия пост
# 460
Хладилникът винаги е зареден с Данонино. Детето много го обича, а и си набавя витамин D
Виж целия пост
# 461
Страхотния млечен вкус, свежите и привлекателни опаковки и допълнителните изненади, които предоставят.
Виж целия пост
# 462
Децата ги харесват. Купувам от опаковките с вкус на малина/ягода и череша  - те са любимите. Чашките се използват за дребни "съкровища"
Виж целия пост
# 463
Купуваме през ден, детето и мама много ги харесваме.
Виж целия пост
# 464
Детето ме кара да купувам Danonino. Много го обича, хапва ги с удоволствие и винаги свършват бързо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия