Danonino - създадени с мисъл за вас и вашите деца

  • 12 945
  • 578
# 480
Сина ми много си ги харесва, хапва ги с наслада. Купуваме всяка седмица 🤭
Виж целия пост
# 481
Различните вкусове! Внукът ми го обожава!
Виж целия пост
# 482
Вкусен е, истински, без химии и ми харесва, че е в малки опаковки.
Виж целия пост
# 483
Състава и страхотния мек вкус.
Всяка седмица.
Виж целия пост
# 484
Причината да купувам Данонино е, че е любимо на децата ми! Купувам им през два- три и хапват по 2 различни вкуса за десерт.
Виж целия пост
# 485
Вкусен е и ми харесва, че е в малки опаковки.
Виж целия пост
# 486
Изчистения състав и страхотния вкус. Всяка седмица купувам на моето дете.
Виж целия пост
# 487
Децата го харесват, взимам им, когато пазаруваме заедни, за да си изберат те какъв вкус искат.
Виж целия пост
# 488
Кое ви кара да изберете Данонино за вашето дете и колко често го купувате?
Вкусът допада на моето  дете
Виж целия пост
# 489
Защото и на мен ми харесва, а децата ги обожават!
Виж целия пост
# 490
Картинките ни карат да купуваме каквото и да било. Simple Smile
Баба му носи от Испания пликчета Данонино за пиене. Като беше бебе купувахме и от малките тубички за пиене, сега, като по голям, е фен на ДЗП ягода. Simple Smile И от малък нарича питиетата на Данон "Мика Пас", заради Мики Маус-а на картинките.
Виж целия пост
# 491
Mного е вкусен Yum
Виж целия пост
# 492
Тя си го избира сама 😁
Виж целия пост
# 493
Хубави малки опаковки. Вкусно е .
Виж целия пост
# 494
Купувам го често, защото на децата им харесва, а дори за малките е в удобна опаковка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия