Danonino - създадени с мисъл за вас и вашите деца

  • 12 945
  • 578
# 465
Голямата ми дъщеря (3г и половина) е много злояда, тези десерти са едни от малкото, които яде без проблем. Първоначално опаковката я привличаше.
Вкъщи не оставаме без него.
Отскоро започнах да давам и на малката ми дъщеря  (1г и половина), тя също си го хапва с голям апетит.
Виж целия пост
# 466
Защото е неустоимо вкусно,ама свършва за секунди..постоянно го купуваме
Виж целия пост
# 467
Любими са на децата! Редовен асортимент в хладилника ни са.
Виж целия пост
# 468
Харесват го децата  натуралните вкусове  постоянно купуваме Данонино.
Виж целия пост
# 469
Купувам рядко, за да ги зарадвам.
Виж целия пост
# 470
Добрия вкус и чистия състав.
Виж целия пост
# 471
Децата ги харесват и често ги купуваме
Виж целия пост
# 472
Още от малка дъщеря ми го обожава и сега като ученичка в НУ поне 3 пъти седмично си носи в училище за подслаждане между часовете.
Виж целия пост
# 473
детето ми обожава Данонино..купувам го защото го хапва с удоволствие, малката опаковка и защото разчитам за достоверността  на състава му..
Виж целия пост
# 474
Вярваме, че е по-качествен продукт с хубав състав. Купуваме всяка седмица Данонино.
Виж целия пост
# 475
Децата ми много обичат Данонино, хапват го най-често за следобедна закуска или за десерт.
Купувам често, като гледам да не омръзне.
Виж целия пост
# 476
Причината да го купувам е изчистеният състав и вкусът, който се харесва на детето ми. Купувам средно по веднъж седмично.
Виж целия пост
# 477
Децата ми са в подрастваща възраст ,а Данонино е пълен с полезни витамини и любими вкусове за тях.Удобни разфасовки и награди
Виж целия пост
# 478
Това е любимият продукт на моето дете, здравословно и вкусно. Участвам с голямо удоволствие в тази игра
Виж целия пост
# 479
Харесвам го ,защото е много  вкусен  и  чистия  състав.м
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия