Danonino - създадени с мисъл за вас и вашите деца

  • 12 945
  • 578
# 90
Детето  ми обожава "Данонино". Купувам го често, з смятам, че е по-качествен продукт от другите  на пазара.
Виж целия пост
# 91
Когато я оперираха за премахване на третата сливица ,първото нещо,което поиска след упойката беше Данонино и оттогава си го харесва,нищо че скоро ще става на 14 Simple Smile
Виж целия пост
# 92
Купувала съм за други деца, моето е все още малко.
Харесва ми състава и вкуса.
Е, има един недостатък - малко е количеството. 😆
Виж целия пост
# 93
Първо ги избирам заради моят спомен ог детството! Второ заради вкуса и полезните съставки поднесени по подходя начин н малките!
Виж целия пост
# 94
Аз не съм купувала до момента точно такъв продукт за детето ми, тъй като тя не харесва плодови и сладки млека, затова не сме пробвали Данонино. Но тъкмо пък сега възможност да го пробваме, може пък то да й хареса...
Виж целия пост
# 95
Купуваме веднъж в седмицата, детето харесва вкуса и Дино.
Виж целия пост
# 96
Вкуса е страхотен. Нещо доказало се във времето. Количество е достатъчно и идеално за 1 ядене. Купувам през седмицата и го давам като десерт.
Виж целия пост
# 97
Причината да купувам Данонино и в двата му варианта са удобните порции, които детето успява да изконсумира без остатък, съдържанието на полезни витамини и микроелементи, които подпомагат балансираното хранене, разбира се и това, че детето много ги харесва.
Купувам ги сега за малкия ми син, купувах ги и преди доста години за вече поръсналия ми тийнейджър. И двамата много ги харесват
Виж целия пост
# 98
Причината да купувам Данонино е малката удобна опаковка, е една не стига но е удобно. Вкуса е страхотен, състава добър. Племенницата ми,като беше малка го обожаваше. Незнам от това ли е но е здрава, висока и боледува много рядко, само леки настинки. Успех
Виж целия пост
# 99
Моето дете ме накара да му купя за първи път.Той е страшно злояд и беше привлечен от Данониното.Изгледало му апетитно и поиска да пробва.От този ден винаги когато пазаруваме взимаме и Данонино.
Виж целия пост
# 100
Купуваме от време на време, вкусът е водещ.
Виж целия пост
# 101
Кое ви кара да изберете Данонино за вашето дете и колко често го купувате?
 Бърз и вкусен десерт, предпочитан от  малки и големи.
Виж целия пост
# 102
Почти всеки ден в нас се яде Данонино!Харесва ни вкуса и качеството на продукта!Няма да спираме да ядем от вашите прекрасни продукти
Виж целия пост
# 103

Купувам много често Данонино, защото децата ми го обожават!
Виж целия пост
# 104
Купувам на дъщеря ми,много харесва всичките разновидности. Харесват ми съставките.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия