Eucerin Hyaluron-Filler с тройно действие за съхраняване на младостта

  • 22 022
  • 788
# 15
Почистването е изключително важно, както и нанасянето на хубав крем, включително околоочен.
Виж целия пост
# 16
Научих никога да не забравям да почиствам добре лицето си.Също така,добрият и качествен сън се отразява положително на кожата - тя е сияйна и здрава.
Виж целия пост
# 17
Научих, че трябва да се грижа за кожата си. Да си махам грима всяка вечер, да използвам натурални продукти.
Виж целия пост
# 18
От майка си научих , че най важното е да поддържам лицето си чисто. Когато напредваха годините забелязах как с етествени продукти си правеше маски на лицето. Кожата и бе винаги мека. Винаги използваше и крем за ръце подходящ за нейната кожа
Виж целия пост
# 19
Научих никого да не пренебрегвам състоянието на кожата си и да използвам само най-качествени продукти.
Виж целия пост
# 20
Научиха ме да си правя маски с продукти от хладилника-зехтин, жълтък, мед, мляко, са не прекалявам с гримирането, да масажирам кожата, да почивам пълноценно.
Виж целия пост
# 21
Грижата започва още докато си млад с почитване на лицето. След това хидратираща грижа. Слънцезащита. Околоочен...и така през годините се добавя по нещо, което да озарява кожата и да се грижи за фините бръчки.
Виж целия пост
# 22
Научих,че правилното почистване,хидратиране и добрата слънцезащита ще запази по- дълго време кожата ми без бръчки и пигметни петна.
Виж целия пост
# 23
Научили са ме да полагам грижи за кожата си и задължително да я почиствам вечер преди лягане.
Виж целия пост
# 24
Научи ме моята майка ,че е важно редовно миене с подходящ продукт ,хидратиране на тялото с вода.През лятото задължително крем с фактор .И според,възрастта подходяща козметика .
Виж целия пост
# 25
Майка ми не полага почти никакви грижи за кожата си, но има хубав ген, който се надявам да наследя. Учила ме е да пия достатъчно вода и да спя достатъчно, защото и това се отразява на кожата.
Виж целия пост
# 26
Всички домашни маски които си правя, съм научила от мама. Тя не пропускаше да добавя допълнителни грижи към ежедневните, научи и мен.
Виж целия пост
# 27
Най-ценния съвет (като тийнейджърка не мислех с главата си) е да не си лягаш никога с грим.
Виж целия пост
# 28
Научих се как да се грижа и хидратирам кожатта си с подходящи кремове и хранителни добавки.
Виж целия пост
# 29
Научих, че винаги трябва да се грижа за себе си и да поддържам себе си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия