"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 60

  • 47 799
  • 777
# 450
Няма защо да се притесняваш, естрадиола не пада за ден-два. Виж, високият прогестерон показва евентуална имплантация. От двата Ф, ха дано едното ти се е хванало, както при мен!
Виж целия пост
# 451
Благодаря ти! Дано 🤍❤🤍
Виж целия пост
# 452
Зравейте, дами след ден закъснени си направих тестове, и на двата теста вторите чертички са бледи, положителни ли са?
Виж целия пост
# 453
Положителни са. Честито!
Виж целия пост
# 454
Положителни са. И при мен имаше съвсем бледа втора черта.
Виж целия пост
# 455
Положителни са. И при мен имаше съвсем бледа втора черта.

Благодаря ви за отговора.❤

След колко време вие посетих АГ, преди да посетите пуснахте ли си кръвни изследвания?
Виж целия пост
# 456
Посетих АГ 10 дни след положителния тест. По-рано не може да се визуализира плоден сак. После АГ-то ще прецени дали и какви изследвания да ти пусне.
Виж целия пост
# 457
Здравейте, момичета! Днес ми е 5ти ден от закъснението на цикъла( Първи ден на последна менструация 21.04), който последната 1 година е точно 28 дни идва ми дори сутрин между 9:00-10:00ч. На първия ден от закъснението направих тест шуърчек, който беше отрицателен на 3тия ден от закъснението направих още два на Престо, отново отрицателни. Правим опити от Януари месец, досега закъснение не съм имала. Имам изключително болезнени зърна(които са настръхнали постоянно, а не е обичайно за мен), странно придърпване на яйчниците(различно от това на ПМС) и кървящи венци каквито никога не съм имала. Преди ПМС цялото ми лице се избринва с пъпки и качвам 2кг, а сега нищо. Този месец може би беше първият в който не бях пренавита още преди закъснението, че съм бременна.Притеснена съм дали всичко е наред. Бихте ли ми дали съвет?
Виж целия пост
# 458
Пусни си кръвен тест за бременност, поне аз така бих направила. Успех, стискам палци!🍀
Виж целия пост
# 459
Момичета,5 дни преди М съм,налага ми се да пия антибиотик,за това реших да си направя тест,понеже много ме боли кръста и имах някакви пробождания в стомаха..Привижда ли ми се ?
Виж целия пост
# 460
Момичета,5 дни преди М съм,налага ми се да пия антибиотик,за това реших да си направя тест,понеже много ме боли кръста и имах някакви пробождания в стомаха..Привижда ли ми се ?

Аз не виждам втора черта.
Виж целия пост
# 461
Момичета,5 дни преди М съм,налага ми се да пия антибиотик,за това реших да си направя тест,понеже много ме боли кръста и имах някакви пробождания в стомаха..Привижда ли ми се ?
На негатив  не се вижда нищо..
Направи утре пак.
Виж целия пост
# 462
Виж целия пост
# 463
Според мен е рано за тест. Изчакай закъснение.
Виж целия пост
# 464
Според мен е рано за тест. Изчакай закъснение.
Налага ми се да пия антибиотик,затова го направих тази сутрин,4 дни преди М..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия