"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 60

  • 47 796
  • 777
# 480
Направи си тест.
Виж целия пост
# 481
Тест ще покаже....дори се чудя как не си направила още Simple Smile
Виж целия пост
# 482
Тест ще покаже....дори се чудя как не си направила още Simple Smile
Момичета по късно днес ми се засили и си тръгна направо кръв? Все още ли.мислите, че съм за тест? Извинявам се за глупавите въпроси ама незнам какво да си мисля.😊🙂
Виж целия пост
# 483
Не си за тест, закъснението не означава, че си бременна, просто закъснение.
Виж целия пост
# 484
Здравейте момичета МЦ ми е след 2 дни,но от 4 дена имам сутрешно гадене загуба на апетит и се чувствам много отпаднала направих си тест който е преди закъснение преди да направя теста тази чертичка я нямаше но ми се стори много далеч от другата според вас теста отрицателен ли е ?
Виж целия пост
# 485
Положителен е.

Здравейте момичета МЦ ми е след 2 дни,но от 4 дена имам сутрешно гадене загуба на апетит и се чувствам много отпаднала направих си тест който е преди закъснение преди да направя теста тази чертичка я нямаше но ми се стори много далеч от другата според вас теста отрицателен ли е ?
Виж целия пост
# 486
направих веднага и на presto който ми даде отрицателен резултат в друг форум прочетох че втората черта е от самото лепило за това се двуумя
Виж целия пост
# 487
Пусни ЧХГ, той ще покаже. Тия лентички и след закъснение не винаги са точни.
Виж целия пост
# 488
Здравейте момичета МЦ ми е след 2 дни,но от 4 дена имам сутрешно гадене загуба на апетит и се чувствам много отпаднала направих си тест който е преди закъснение преди да направя теста тази чертичка я нямаше но ми се стори много далеч от другата според вас теста отрицателен ли е ?
отрицателен съжалявам.
Виж целия пост
# 489
Това не е чертичка. Това е мястото, където са залепени частите на теста. Винаги се събира оцветяване на това място.
Виж целия пост
# 490
Това не е черта, за съжаление.
Виж целия пост
# 491


Здравейте искам да попитам това прилича ли ви на чертичка или по скоро е изпарителна такава че съм чела при някои тестове се получа
Виж целия пост
# 492
Ами да, аз съм имала и по невидеми 😊
Виж целия пост
# 493
Здравейте, дами!
 
Отдавна не съм писала във форума.
Имам едно детенце, родено миналата година. Засега не съм мислела за второ, макар че моят мъж има голямо желание. Тъй като първото е дълго чакано и е родено с помощта на репродуктивна медицина, не съм мислела, че нещо изобщо може да се случи от самосебе си, но... последният ми цикъл беше на 25-ти април. И преди цикълът ми е закъснявал с няколко дни, обаче 6-ти ден няма нищо и взех да се замислям. Мисля днес да си купя тест. При такова закъснение, дали ще отчете по всяко време или да изчакам утре сутринта, за да го направя?
Имам  нужда от малко кураж, защото се чувствам леко объркана.
Виж целия пост
# 494
По-добре домашен тест на сутрешна урина. Но днес може да пуснеш кръвен за ЧХГ ако нямаш търпение! 👍🏻
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия