"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 60

  • 47 795
  • 777
# 495
На 6ти ден закъснение ще покаже с всякаква урина, освен ако не си с мнооого късна овулация.
И не е чудно изобщо, ако е станало по естествен път. Не сте първия случай, за който чувам.
Виж целия пост
# 496
Здравейте. Имам съмнения, че може и да съм бременна. На 26.05.2023 трябваше да ми дойде М. Но в този ден сутринта нямах нищо, решихме с моя приятел да го направим, където първия път то свърши върху мен, и реши да повтори , без да се изтрие, без да се измие, без нищо, свърши и веднага повтори. Дали има някаква вероятност да съм зачената, защото в момента все още не ми е дошло, и по календарчето показва че вече 6 дена закъснява.Реших да си направа тест, защото имах съмнение да не е от преди но той беше отрицател , днеска също реших да направа, знам изминали са 5 дни от както стана това, и е прекалено рано , но и той е отрицателен. Споделете мнение и според вас дали може да съм бременна ❤ благодаря много
Виж целия пост
# 497
Може да си забременяла единствено ако си имала мн късна овулация. Често ли ти е нередовен цикъла или за първи път се случва? Ако и утре не ти дойде, пусни си един кръвен тест за бременност (ЧХГ).
Виж целия пост
# 498
Да от както се помня ми е нередовен, но никога не ми пропускал месец, винаги е идвал но на различни дати
Виж целия пост
# 499
Здравейте.
Днес направих бърз тест за бременност на Престо (4 дни преди цикъл). Според вас положителен ли е или е рано да се радвам?
Виж целия пост
# 500
Положителен е Simple Smile
Виж целия пост
# 501
Положителен.е ! Радвай се Wink
Виж целия пост
# 502
Положителен е! На мен ми излезе такава бледичка черта и при 2 дни закъснение 😃👍🏻
Виж целия пост
# 503
Здравейте момичета може ли да има симптоми за бременност 7 дни преди цикъл?
Виж целия пост
# 504
Благодаря ви. ❤️ Не мога да повярвам още. Реших да направя теста, понеже усетих болка в корема и ниско долу вдясно.
По принцип имам записан час за преглед на 17 юни, щеше да е за следене на овулация. Колко време след двете чертички е добре да се отиде на лекар според вас?
Виж целия пост
# 505
Да от както се помня ми е нередовен, но никога не ми пропускал месец, винаги е идвал но на различни дати
За пропуснат месец може да говориш при 28 дни закъснение. Щом всеки път ти идва на различни дати, как разбра, че изобщо имаш закъснение? Тези 6 дни на каква база ги броиш?
Виж целия пост
# 506
Здравейте момичета може ли да има симптоми за бременност 7 дни преди цикъл?

не
Виж целия пост
# 507
Като  кажа нередовен , е че не идва на точния ден, или 2/3 по рано или 2/3 по късно. Броя от миналия месец последно, и добавих максимум 2/3 дни и след това почнах да броя дните за закъснение
Виж целия пост
# 508
Благодаря ви. ❤️ Не мога да повярвам още. Реших да направя теста, понеже усетих болка в корема и ниско долу вдясно.
По принцип имам записан час за преглед на 17 юни, щеше да е за следене на овулация. Колко време след двете чертички е добре да се отиде на лекар според вас?
Точно ще се види плодно сакче Simple Smile
Виж целия пост
# 509
Имаш ли записани датите на поне няколко последователни месеци кога ти е дошло?
Като  кажа нередовен , е че не идва на точния ден, или 2/3 по рано или 2/3 по късно. Броя от миналия месец последно, и добавих максимум 2/3 дни и след това почнах да броя дните за закъснение
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия