Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво се случи с една от участничките във форума?
Какви са мненията за лекарите и ехографистите във форума?
Какви са симптомите на бременността, според участниците в дискусията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво се случи с една от участничките във форума?
-
Какви са мненията за лекарите и ехографистите във форума?
-
Какви са симптомите на бременността, според участниците в дискусията?
-
Какви са мненията за дрехите за бременни?
-
Какви изследвания се правят по време на бременност?
..Обикновено моят поглежда разсеяно и убедително казва че е СТРАХОТНО и...ето ти къси крачоли примерно
..
само...Важното е,че всичко е минало добре и едно голямо ЧЕСТИТО!!!
.Ама тоя лекар не знам сега какво заслужава....
!!!! Много се радвам
!!! Пожелавам ти всичко да върви по вода от тук нататак и сърчицето да видиш скоро
.
Гледам отново новичка тема-супер е!
, на скапаната апаратура в болниците, на мизерията която цари навсякъде - ожулени стени, изтърбушени легла, мизерни тоалетни
. А уж в Европа влизаме

, мен цял ден не ме е пуснало
...и новите дънчици не ме вдигнаха
...Нищо не съм яла днес, освен малко солети..А съм ГЛАДНА!!!
!!! Веднага ще опитам! Направо съм като парцал днес ...И се погледнах в огледалото и съм една жълтааа 
..