Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво се случи с една от участничките във форума?
Какви са мненията за лекарите и ехографистите във форума?
Какви са симптомите на бременността, според участниците в дискусията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво се случи с една от участничките във форума?
-
Какви са мненията за лекарите и ехографистите във форума?
-
Какви са симптомите на бременността, според участниците в дискусията?
-
Какви са мненията за дрехите за бременни?
-
Какви изследвания се правят по време на бременност?


Показах епикризата и какви лекарства пих за пневмонията, но докторът каза, че според него проблем няма и не се налага аборт!
Много съм щастлива !!! 
Гласят се цяла зима да тренират за да са хубави напролет.Ох,не знам как ще ги оставям
Обичам си ги и ще бъдат много разочаровани милите,като се има в предвид,че дори и не искат да чуват за друга инструкторка.....
В поткрепа на твоето предложение да запишем откъде сме - аз съм от Добрич
Аз така или иначе ще чакам до 08.01.
Забелязах, че на мен ми помага поне малко, като хапвам само сирене.


, нищо не съм яла вчера почти, освен както мимсат ми препоръча сиренце със препечена филийка, което ме вдигна (мерси мимсат 
Не е важно колко сме били на друг кантар, а разликата която ще се отчита от тук нататък... Аз се тегля по едно и също време вкъщи на кантара и така знам, че поне я няма грешката от кантарите... За пример ще ви кажа, че когато Елито се роди, кантара от родилната стая е измери 3050 гр., а този в стаята 2550 гр.

аз готвя, шетам и какво ли още не а тя стои и си лакира ноктите, гримира се и направи ми идва да я
аз не мога да мия чинии защото ми става лошо над мифката и ми се