Баба Зима вънка вие, а в коремчето на мама АВГУСТОВСКО сърчице бие

  • 13 277
  • 287
# 195
Ivy, не знам подробности. Вероятно не се поемат. Аз ходя само на частно и за касата нищо не знам. Казаха, че били някакви нови, преди две години наистина нямаше такива. Единственото, което разбрах е, че са изследвания на кръв и с тях се откриват хромозомни дефекти. Ще питам за повече информация и ще пиша.
Виж целия пост
# 196
Благодаря Клер   bouquet
Виж целия пост
# 197
Мариета, Меги радвам се да ви видя  Hug
rose_madder , стискам палци всечко да е наред  Peace много кофти е реагирал работодателят ти  Close то едва ли не мисията на живота ти е да му бачкаш във фирмата и разрешение трябва да му искаш да забременееш  #2gunfire много ме е яд на такива - доста теми са се пускали във форума по този повод  Confused
аз от днес вече официално мога да се похваля с гадене  Sick
Виж целия пост
# 198
Добро утро  Hug!!!
Аз мога да се похваля (за сега) че днес нямам гадене  Whistling!!!!! Дори ми е леко притеснено защо го няма  newsm78...Момичета кажете за 3D ехографа, къде да отида където има такъв в София?
Виж целия пост
# 199
iranikolova къде си търсиш дрехите за бременни?
Въпросът е и към другите мами.
На мен вече започнаха да ме стягат саката около коремчето и смятам и аз да пообиколя магазините за бременни, но моля някой да ми препоръча магазин, защото нямам представа и това ми е 1-ва бременност.
Виж целия пост
# 200
beli4ka чувала съм че 3D ехограф има в Тина Киркова.Но за теб не е ли още рано за такъв?
Виж целия пост
# 201
Добро утро и от мен!
beli4ka , аз 3-ти ден вече нямам гадене  Grinning Хич и не се тревожа,че го няма - бях станала като парцал, защото по цял ден ме държеше  Sick Иначе против него нищо не съм взимала, лежах когато мога и гледах да не натоварвам стомаха си. И хапвах много сирене  Peace
Клер , и аз ще чакам за подробности за това изследване   bouquet
Арвен, не се притеснявай - и аз все още не съм си направила изследвания. На лекар съм в понеделник, да видим какво ще каже  Rolling Eyes
Добре дошли на новите бременлийки  Hug
До после - отивам да правя закуска на малкия
Виж целия пост
# 202
Сладкишче, не знам дали е рано, но много ми се иска да ида, защото казват че се вижда всичко доста добре, дори в ранен стадий..Между другото има ли някоя от вас с обърната матка? Моята е такава..За сега няма проблеми но все си имам едно на ум..
Виж целия пост
# 203
Beli4ka не се притиснявай за обърната матка и майка ми и баба ми са с обърнати матки но не са имали проблеми при 2-те си раждания.Знам, че при за4еването има проблем, в смисъл бебето се прави в определени пози. Та аз преди да запо4на с опитите за бебе, ходих да се видя, дали и аз по наследство не съм с обърната матко, но не съм.
Не се притеснявай, няма страшно. Кога ти е термина?
Виж целия пост
# 204
Мегита, как точно се казва олиото против стрии? аз гледах един серум за гърди на чико. ама пишеше, че е само за гърди и серум, не олио  newsm78 имаше и кремчета за лице, крака и за след раждане. ти от къде го купи?
Виж целия пост
# 205
Мегита, как точно се казва олиото против стрии? аз гледах един серум за гърди на чико. ама пишеше, че е само за гърди и серум, не олио  newsm78 имаше и кремчета за лице, крака и за след раждане. ти от къде го купи?

 Ти не си ли от Бургас... ако си отиди до магазина на Богориди специализирания на Чико... там ги има всичките мазила олиото струва 15лв и нещо... то е за началото на бременността... има едно по- голямо но то е за напреднала бременност... Peace
Виж целия пост
# 206
Аз си се мажа с бебешкото олио на Нивея(харесва ми как мирише_.Живот и здраве  по нататък ще си купя Дева. Peace
Виж целия пост
# 207
И аз се мажа с бебешко олио, само че на Джонсън, по-нататък си мисля да си взема нещо за целулита ако стане много зле Mr. Green
Виж целия пост
# 208
И аз се мажа с бебешко олио, само че на Джонсън, по-нататък си мисля да си взема нещо за целулита ако стане много зле Mr. Green

 Не това не е бебешко олио... специално е за бременно. А и съм чувала, че бебешките олиа не вършат много голяма работа...  Peace
Виж целия пост
# 209
И аз се мажа с бебешко олио, само че на Джонсън, по-нататък си мисля да си взема нещо за целулита ако стане много зле Mr. Green

 Не това не е бебешко олио... специално е за бременно. А и съм чувала, че бебешките олиа не вършат много голяма работа...  Peace

Ами това което аз ползвам си е точно бебешко олио, за бебета не за бременни. Peace За сега ми върши добра работа, овлажнява кожата, а и мирише много приятно. По-нататък мисля да си взема и някое специално за бременни. Вчера в една дрогерия ми предложиха на Чико серията и ми се струва че е много добра. Има ли доволни от нея?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия