Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво се случи с една от участничките във форума?
Какви са мненията за лекарите и ехографистите във форума?
Какви са симптомите на бременността, според участниците в дискусията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво се случи с една от участничките във форума?
-
Какви са мненията за лекарите и ехографистите във форума?
-
Какви са симптомите на бременността, според участниците в дискусията?
-
Какви са мненията за дрехите за бременни?
-
Какви изследвания се правят по време на бременност?

много кофти е реагирал работодателят ти
то едва ли не мисията на живота ти е да му бачкаш във фирмата и разрешение трябва да му искаш да забременееш
много ме е яд на такива - доста теми са се пускали във форума по този повод
!!!!! Дори ми е леко притеснено защо го няма
...Момичета кажете за 3D ехографа, къде да отида където има такъв в София?
Хич и не се тревожа,че го няма - бях станала като парцал, защото по цял ден ме държеше