Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво се случи с една от участничките във форума?
Какви са мненията за лекарите и ехографистите във форума?
Какви са симптомите на бременността, според участниците в дискусията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво се случи с една от участничките във форума?
-
Какви са мненията за лекарите и ехографистите във форума?
-
Какви са симптомите на бременността, според участниците в дискусията?
-
Какви са мненията за дрехите за бременни?
-
Какви изследвания се правят по време на бременност?
!!!! Почивайте повечко и всичко ще е наред!!! Трябва много позитивно мислене
..Аз днес със
съм добре горе долу но ми е адски ниско кръвното
..как се справяте с този проблем?
На мен общо взето апетита ми се отваря в късния следобяд.
в Испания и имам само испанска/латинска клавиатура. Чета почти всичко във форума и исках да ви споделя, че тук нещата са мноого различни. Като отношение кум бременните нямат равни- само ще ви кажа,че нямам документи и мед. осигуровка съответно,но не плащам нищо, ползват осигуроката на таткото, въпреки че дори не сме женени!
Но... всичко е толкова бавно- едва на 8-и ще ми излязат резултатите от първите изследвания, не съм се срещала с гинеколог (чакам да ми се обади )...
Де факто- още не са ми установили бременността официално. Само ми казаха (видях се с акушер, който да ми направи картон), че трябвало да родя 11-12 август! 





; нервна съм и избухвам без особена причина и на секундата след това съжалявам; а гърдите ме болят адски...
, че май огладнявам
.. 

, а на 27.12 док ми каза, че се виждат 2 плодни сакчета, но в 8 седмица ще може да се каже със сигурност колко са. На 13.01, когато ще ми бъде сватбата и църковния брак влизам в осма седмица и мисля още на 15.01 да отида да ме видят на видеозон. А дали в края на 7 седмица ще може да види сърчицето
?.