Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво се случи с една от участничките във форума?
Какви са мненията за лекарите и ехографистите във форума?
Какви са симптомите на бременността, според участниците в дискусията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво се случи с една от участничките във форума?
-
Какви са мненията за лекарите и ехографистите във форума?
-
Какви са симптомите на бременността, според участниците в дискусията?
-
Какви са мненията за дрехите за бременни?
-
Какви изследвания се правят по време на бременност?
! Да стане това, което искаш, ама две бебчета накуп си е голямо щастие! Вярвай, че този път всичко ще е наред! /аз също с това се успокоявам, защото и аз през май имах спонтанен... 
и мога да ти кажа, че нещата и тук са супер бавни. Просто да се побъркаш. Аз правих изследвания миналата сряда, ще са готови този петък! Да не гооврим за чакането и опашките, добре че бременните имаме предимство и си спестяваме висене и нерви по над 7 часа на опашки. Аз, като омъжена за италаинец, имам всякакви осигуровки, но пак доплащам. Сега за първите мед. изследвания доплатих 93 еуро, тъй като се поемат само стандартните неща! Това, което ми се полага без пари, са 3 ехографа за цялата бременност, а първия ще се наложи частично да го платя, около 50 еуро, тъй като е в края на януари, а сега записват за април.


.Радвам се че тази зима е по мека засега,защото хич не мога да се навличам много,дано да си остане по топла и да дойде бързо август за да видя малкото мъниченце,дано да е здравичко:))))Преди няколко дена ходих на църква и се помолих да се родят здрави и хубави августовски бебета
.Е а дано да стане така:))))