Баба Зима вънка вие, а в коремчето на мама АВГУСТОВСКО сърчице бие

  • 13 277
  • 287
# 270
Момичета, пишем в новата темичка Simple Smile))))))
Виж целия пост
# 271
Здравейте мами.
Днес бяхме на преглед и доктора каза, че сме 21 мм. Мъжа ми много се зарадва, и каза, че сме много фотогенични. Имаме си ръчички и крачета(все още са като точици, ама ще пораснем) и главичка. Утре сме на изследвания за кръв, урина, васерман и т.н.
Виж целия пост
# 272
Момичета, махнете ме от списъка. Сега не ми се обяснява повече - беше извънматочна.
Виж целия пост
# 273
Bin, миличка прегръщам те  Cry
Виж целия пост
# 274
Бин съжалявам миличка  Sad
Виж целия пост
# 275
Бин, съжалявам     Cry action032
Виж целия пост
# 276
Бин, много съжелявам. Само не се отчайвай.
Виж целия пост
# 277
Бин много съжалявам Sad
Виж целия пост
# 278
Бин, наистина съжалявам  Cry
Стискам палци скоро да се съвземеш и скоро след това да се сдобиете с една красива малка изненада  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 279
bin много съжалявам Cry
Виж целия пост
# 280
bin  Hug
Виж целия пост
# 281
bin, много съжалявам  Sad
Виж целия пост
# 282
bin, много съжалявам  Sad

  Cry Hug
Виж целия пост
# 283
Съжалявам за БИН,дано скоро пак да се радва и да е щастлива.
Имам въпрос някой знае ли нещо за д-р Красимира Жекова Окръжна болница София,мисля да се прехвърля при нея,ако някой знае нещо нека да сподели.Мерси! Thinking Rolling Eyes smile3506 newsm12 Nerd newsm20 smile3520
Виж целия пост
# 284
дайте линк за новата тема?????:Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия