Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво се случи с една от участничките във форума?
Какви са мненията за лекарите и ехографистите във форума?
Какви са симптомите на бременността, според участниците в дискусията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво се случи с една от участничките във форума?
-
Какви са мненията за лекарите и ехографистите във форума?
-
Какви са симптомите на бременността, според участниците в дискусията?
-
Какви са мненията за дрехите за бременни?
-
Какви изследвания се правят по време на бременност?

После чак на глас изразих добрата новина, радвам се, че е завършило с тупкащо сърчице
А и ако не мъжа..то кой ще ти помогне в този случай..
мога само да съчувствам и да им стискам палци скоро да отминава и да се наслаждават пълноценно бременността си
Бих искала да се присъединя към вас
Казвам се Калина на 23 години и съм от Варна, терминът ми е 30.08.2007
!!! Лека и спокойна бременност и сладурско здраво бебече ти пожелавам
Само си мисля - има ли някаква доза моркови, които мога да ям на ден, да не се предозирам с витамин Д ?
нямама предвид някакви супер луксозни неща, а просто нови . 
Пък после ще си търпя последтвията